Logo Logo
Hibe Alma Garantili Danışmanlık Hizmet Paketi

‘’Sürümden Değil , Dürüstlükten Kazanıyoruz !’’

Şenay HARMAN

Brüksel Uzmanları Şirketi

Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Müdiresi

Çileğin iyisi kokusundan, Profesyonel Danışmanın Kalitelisi %100 Hibe Garantisinden belli olur.

Bizden veya ilinizde faaliyette bulunan çözüm ortağı firmalarımızdan özel proje hazırlama hizmeti satın alan binlerce işletme ve girişimciye sunmuş olduğumuz %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmet Paket Programımız aşağıda genel hatları ile yer almaktadır. Bu hizmetler ilgili Danışmanlık Hizmet Garantisi Sözleşmesi ile güvence ve teminat altına alınan müşterilerimiz için %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı olarak sunulur;

-Başvuru evrak ve işlemleri konusunda danışmanlık.

(İlgili hibe desteği için özel proje hazırlatmak isteyen müşterilerimizin tamamına Brüksel Uzmanları Danışmanlık veya çözüm ortağı danışman firmamız tarafından deneyimli bir KOBİ Uzmanı Atanır. Bu uzman işletmenizin için başvuru yapmayı düşündüğünüz hibe programı için gerekli resmi işlemler ve hazırlamanız gereken evraklar konusunda sizi ilgili başvuru evrak ve işlemleri tam ve doğru olarak hazırlamanız konusunda size hizmet sunar Böylece En hızlı ve en doğru şekilde başvuru evrak ve işlemleri hazırlanmış olur.)

-%100 Kesin Hibe Alma Garantili Proje Hazırlanması ve varsa ilgili proje başvuru veri tabanına yüklenmesi.

(İşletmeniz için atanan KOBİ Uzmanı ilgili hibe desteği başvurusu için sizinle yüz yüze iletişine geçip Hibe Dosyanızı hazırlamak için işletmenize özgü bilgi ve evrakları sizden alır ve bu bilgi ve evraklar ışığında hibe proje dosyanızı tam eksiksiz olarak hazırlar. Geriye sadece hibe dosyanızın sizin tarafınızdan isterseniz bizim refakatimiz ile ilgili hibe desteği sunan kuruma teslim edilmesi kalır)

-Hibe Desteği Projenizin onaylanmasının( hibe almaya hak kazanmasının) ardından 4 ay boyunca hibe alma süresi ve işlemleri konusunda sözel danışmanlık devam eder.

( Hibe Desteği başvurunuz hibe almaya hak kazandıktan sonrada aldığınız danışmanlık hizmeti 4 ay ücretsiz olarak devam eder. Bu 4 aylık süre içinde gerek hibe alma süreci ile ilgili yapılması gereken iş ve işlemler gerekse aklınızdaki diğer sorular konusunda en doğru en güncel bilgi size özel olarak atanan ve projenizi hazırlayan KOBİ Uzmanlarından sizlere sağlanır.)

Üstte bütün detayları ile belirtilen ÖZEL PROJE HAZIRLATMA PAKET PROGRAMI ile yurt içi ve yurt dışı hibe ve fon kaynaklarına alanında uzman KOBİ Danışman Desteği ile hiç bir risk almadan hibe projeniz onaylanmaz ise ( hibe alamaz iseniz) para iade garantisi ile hemen sizde ulaşa bilirsiniz.

Danışman Havuzumuzda yer alan Hibe Kurdu danışman firmaları incelemek için tıklayınız.

Sizden önce Danışman havuzumuzda yer alan HİBE KURDU danışman firmalardan hizmet alan şanslı referanslarımızı incelemek için tıklayınız.

Size en yakın HİBE KURTLARINA soru sormak ve hibe destekleri hakkında daha fazla bilgi alıp iletişime geçmek için tıklayınız.

Standart Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesini buradan inceleye bilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler