Logo Logo
%100 Hibe Alma Garantisi Nedir?

Çileğin iyisi renginden, Danışmanın kalitesi %100 Garantisinden belli olur.

Size Özel Danışmanlık ve Proje Hazırlama Hizmeti çeşitli sebeplerden dolayı kendi hibe desteği başvuru dosyasını veya işletmesine özgü sorunları kendi imkanları, çaba ve bilgisi ile çözemeyen (hazırlamayan) yatırımcı ve girişimciler için sunulan %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Danışmanlık hizmettir. Bu hizmet kapsamında olan özel proje hazırlama hizmeti %100 Hibe Desteği Alma Garantilidir ! bu garanti işletme ile yapılan ön görüşme ve işletme anemnezi yapıldıktan sonra belirli bazı şartlara göre verilmektedir. Bu şartlar kısaca İşletmenin başvuru yapacağı hibe programın özelliği, işletmenin hibe programı kapsamında alt yapısı -mali ve operasyonel kapasitesi vb.

Brüksel Uzmanları Danışmanlık veya sizin ilinizde faaliyette bulunan çözüm ortağı danışmanlık firmalarımız tarafından sizlere sunulan %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti’ndeki GARANTİ sözde danışmanlık yapan aracı ve çantacı firmaların vermiş olduğu sözel ve afaki garantiler gibi değildir. Bu GARANTİ firmanız ile yapılan ön görüşme ve neticesinde oluşacak olan kanaatin ilgili hibe destek programının hedef ve öncelikleri ile uyumu baz alınarak verilir.

Firmamızdan alacağınız özel danışmanlık hizmeti için sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET GARANTİ SÖZLEŞMESİ ile hangi danışmanlığı hangi standartta ne kadar süre alacağınız açık bir şekilde yazar yani bu sözleşme ile bizden alacağınız hizmetleri teminat altına almış olur ve daha da önemlisi danışmanlık sektörün de hiçbir firmanın size sağlamayacağı büyük bir avantaj olan Hibe Desteği Alamamanız Durumunda Ödemiş Olduğunuz Danışmanlık Ücretinin Tamamı 5 İş Günü İçinde Size Geri İade Edilir.

İster genel merkezimiz HİBE KURTLARI ister çözüm ortağımız olan danışman firmalarımızda çalışan KOBİ Uzmanlarından danışmanlık alın her iki durumda da siz hibe desteği alırken kesinlikle her saniye BRÜKSEL UZMANLARI Danışmanlık güvencesi ve konforunu yaşarsınız.

Standart Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesini buradan inceleye bilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler