Logo Logo
Proje Paylaş Sistemi Nedir?

Ülkemizdeki  farklı bölge ve illerde bulunan, işletme KOBİ ve girişimcilere yönelik çeşitli Devlet Kurum ve Kuruluşları ( yurt içi ve yurt dışı)  için hibe ,kredi , teşvik vb. konularda işletme  danışmanlığı (hibelere erişim) yapan 25 farklı profesyonel Danışmanlık firması Brüksel Uzmanları Danışmanlık LTD ŞTİ çatısı altında bir  araya  gelip Proje Paylaş  Sistemi adlı yeni bir sistem kurmuştur.

Resmi ,yasal ve hukuki süreçleri 5 yıla  yakın bir süre alan  bu sistem ile hibe almak isteyen KOBİ ve işletmelere  daha kaliteli ve nitelikli hizmet  sunulurken sektöründe iyi olan firmaların tabir  yerinde ise çürük yumurta olan firmalardan ayrışması ve çeşitli standartlara göre  akredite olup prestij ve buna paralel olarak ek kazanç elde  etmeleri hedeflenmiştir.

Şimdilik 25 firmayız ancak hedefimiz 250 deneyimli ve profesyonel danışmanlık firması ile daha  kaliteli hizmet  daha güçlü KOBİLER ve BÜYÜK TÜRKİYE !  hayaline  azda olsa katkı sunmak.

25 farklı bölgesel, deneyimli ve nitelikli Danışmanlık Firması Proje Paylaş  Sistemi adlı bu yeni sistemin çekirdek kadrosu uçurucu  beyin takımı ve itici gücüdür.

Devamını Oku...

25 farklı KOBİ Danışmanlığı firmasının oluşturmuş olduğu bu iş birliği ve güç birliği ile kurulan Proje Paylaş  Sistemi sisteminde HİBE KURTLARI tarafından hazırlanmış Aracısız Hibe Alma Çözümleri arasında, binlerce yeni  ve güncel T.Hibe  Desteği Almış Proje Örneği Dosyası , çeşitli hibe ve destek sunan kurum ve kuruluştan nasıl  en hızlı ve kolay yoldan hibe alabileceğinize  dair onlarca  Hibe Alma Rehberi vardır.

Bu ürünlere ek olarak çilekli sevenleride  unutmadık, onlar için Danışmanlık Havuzumuzda kayıtlı ,t.hibe desteği proje örneği paylaşan veya sadece proje  hazırlama hizmeti ve işletme  danışmanlığı hizmeti sunmak isteyen Proje Paylaş  Sistemi Akreditasyon ve Hizmet Standartları şartlarını kabul etmiş onlarca Çözüm Ortağı Danışmanlık Firması ( Hibe Kurdu) vardır.

Web sitemizde satışa  sunulan Aracısız Hibe Alma Çözümleri ( Hibe Alma  Rehberleri ve T.Hibe  Desteği Almış Proje Örnekleri) ile her geçen gün yüzlerce  girişimci işletme ve yatırımcı ,hiçbir aracı ve proje  yazarı firmaya ihtiyaç duymadan ve bu firmalara proje  hazırlatmak için on binlerce lira para ödemeden  kendi hibe desteği başvuruları hakkında  bütün doğru ve güncel bilgileri öğrenmekte ve yine  web sitelerimizde  satışa  sunulan t.hibe  desteği almış proje örneklerini inceleyip  kendi hibe desteği başvuru projelerini çok hızlı ve kolay bir şekilde hiçbir  aracı ve danışman firmaya ihtiyaç duymadan hazırlamaya çalışmaktadır.

 Fakat bir çok müşterimiz çeşitli sebeplerden dolayı proje  hazırlamak için kendisine sunulan bu kolaylığa  rağmen yine de  Proje Paylaş  Sistemi sistemi danışman havuzunda yer alan  HİBE KURDU danışman firmalarından danışmanlık hizmeti satın almayı tercih etmektedir.

Devamını Oku...

Danışmanlık (işletme danışmanlığı yatırım, teşvik vb. diğer uygulamalar ve hibeler) sektöründe yer alan ve Brüksel Uzmanları Danışmanlık LTD ŞTİ çatısı altında proje  paylaşma sistemlerimize kayıtlı firma sayısı bu gün itibari ile 25’tir.(Müşterilerimiz,-Sizin için Bizim İçin- için ince eleyip sık dokumak zorundayız çünkü  hedefimiz %100 Müşteri Memnuniyeti. Danışmanlık sektörümüz sms atanlar, google reklam veren malum dolandırıcı firmalar, çantacı, çukacı, fırsatçılar tarafından istismar edilmiş ve neredeyse danışman  demek dolandırıcı  demek ile aynı  anlama  gelir olmuştur.)

Proje Paylaş  Sistemi Akreditasyon ve Hizmet Şartlarını sağlayan 25 farklı il ve bölgedeki bu danışmanlık firması Proje Paylaş  Sistemi çalışma koşullarını kabul etmiş ve PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ’nin çeşitli yeterlilik ve akreditasyon şartlarını sağlayıp , PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ tarafından akreditasyon oluru almıştır. Her geçen gün çeşitli illerden hibe ve işletme danışmanlığı konularında  PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ’ne ön kayıt olup proje satıp ve yeni müşteriler için özel proje  hazırlamak isteyen firma  sayısı  artmaktadır.(Son 3 ay içinde PROJE PAYLAŞ SİSTEMİNE yeni 69 adet hibe  ve işletme danışmanlığı firması PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİNE ön başvuru yapmış, bu firmalardan 18’i ön akreditasyon  oluru kolaylıkla  almıştır)

Devamını Oku...

Özetle söylemek gerekirse KOBİ ve işletmelerimize daha kaliteli ve nitelikli hizmet sunmak için PROJE PAYLAŞIM SİSTEMİ kalite ilkeleri gereği sadece sektörünün en iyilerini seçmekte ve %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESAS alınmaktadır. İliniz veya bölgenizde sektörünüzün en iyisi olduğunuza inanıyor ve yeni müşteriler ile büyümek, arşivinizde yer alan t.hibe almış çeşitli proje dosyalarını PROJE PAYLAŞIM SİSTEMİ GÜVEN, KURUMSALLIK VE ŞEFFAFLIK ilkeleri çerçevesinde paylaşıp gelirinizin 2-3 kat artırabilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler