Logo Logo
İkinci Adım: Tam Başvuru Nedir Nasıl Yapılır?

Ön başvuru aşamasını başarı ile  geçen  Aday Çözüm Ortağı Danışman firmalar PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ üzerinden tam  başvuru  formu oluşturup proje örneklerini PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ aktarırlar bu yükleme işlemi  tamamladıktan sonra, PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ üzerinden otomatik olarak indirmiş oldukları çözüm ortaklığı protokolünü   imzalayıp  ilgili protokol ekleri ile  birlikte PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ ana merkezine matbu olarak gönderirler.

Ortalama 250-500 projenin yayına hazırlanma süresi  asgari 15-30 iş günüdür, proje örnekleriniz yayınlandığında sizde proje örneği satışı konusundan PROJE PAYLAŞ SİSTEMİNİ tercih eden Çözüm Ortağı Firmalarımız gibi kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme  girip kaç projeniz  satışta, günlük kaç adet proje  satmışsınız, hesabınıza  yapılan ödeme  ne kadar  vb. süreçleri online  görebilir ve PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ ile  yapılan çözüm ortaklığı ile bütün haklarınızın koruma ve güvence altına alınmasının huzurunu yaşarsınız.

NOT: PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİNE yüklemiş olduğunuz proje örnekleri PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ yayın kurulu  ve KOBİ Uzmanlarımız tarafından özenle incelenir T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği olacak şekilde  aslından tamamen farklılaştırılıp yayın için hazırlanır. ( proje örneklerinde varsa  özel ,ticari sır vb. gizli kalması gereken bilgiler ekleme ,çıkarma ve silme yapılarak temsilileştirilir-aslı ile hiçbir benzerliği kalmayacak şekilde yeniden üretilir-)Satışa  hazır  hale  gelen proje  adeti size bildirilir ve son onayınız alındıktan sonra  satışa  sunulur.

YAPILAN İŞLEM

İŞLEMİ BAŞLATAN

İŞLEMİ ONAYLAYAN

GERÇEKLEŞME SÜRESİ

PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ

TAM BAŞVURU

ADAY ÇÖZÜM ORTAĞI DANIŞMANLIK FİRMASI

PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ

1 GÜN

PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ

TAM BAŞVURU İNCELEME

PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ

PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ

1 GÜN

PROJE ÖRNEKLERİNİ

YAYIN VE SATIŞA HAZIRLAMA

PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ

PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ

22 GÜN

T.HİBE DESTEĞİ ALMIŞ PROJE

ÖRNEKLERİNİ

YAYINLAMA

SATIŞ

PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ

PROJE PAYLAŞ  SİSTEMİ

1 GÜN

İŞLEM  TAMAMLANMA  SÜRESİ ASGARİ 22  İŞ GÜNÜDÜR.*250-500  ARASI PROJE ÖRNEĞİ PAYLAŞMAK İSTEYEN DANIŞMANLIK FİRMALARI İÇİN TAHMİNİ SÜRE CETVELİ

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler