Logo Logo
KOSGEB Nedir?

İşletmesinin gelişimi için hibe ve faizsiz kredi almak isteyen ve bu konularda araştırma yapan her bilinçli işletme  sahibi  ve yatırımcının sıklıkla  duymuş olduğu KOSGEB, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına  bağlı bir  kamu kuruluşudur. Bu kuruluş kurulduğu yıl olan 1990’dan bu yana  çeşitli konu ve alanlarda ülkemizdeki KOBİ, işletme, yatırımcı  ve yeni iş yeri kuran  girişimcilerin( bay, bayan, genç, engelli, şehit ve gazi yakını) gelişimi ve ekonomiye katkılarını arttırmak için hibe  ve sıfır  faizli krediler ile devlet  desteği sunmaktadır.

Devamını Oku...

KOSGEB’in ülkemizdeki KOBİ’lere  sunmuş  olduğu hibe  ve kredi miktarı  her yıl artmakta ve buna paralel  olarak KOSGEB’e hibe veya kredi  desteği başvurusu  yapan işletme sayısı da  artmaktadır. Örneğin KOSGEB 2014 yılı içinde 33.815 işletmeye çeşitli konularda toplamda 348.029.091 TL karşılıksız (hibe ) ve kredi( sıfır  faizli) desteği sunmuştur. 2010-2014 yılları arasından 80 bini aşkın işletme  KOSGEB’den toplamda 1.2 Milyarlık karşılıksız (hibe ) ve kredi( sıfır  faizli) desteği almıştır. 2015  ve 2016 yıllarında ise KOSGEB Destekleri eşi görülmemiş şekilde %200’ gibi oranlarda  arttırıldı.2016-2017 yıllarında  KOSGEB Hibe ve Faizsiz Kredi Desteği  artarak devam etmiştir.Fakat ülkemizdeki 3,5 Milyon işletmeden  sadece 850 bin’i  KOSGEB  veri tabanına kayıtlı ve kısmen KOSGEB Hibe ve Kredileri konusunda  bilgi  sahibidir. Bu marifet ile  her yıl  KOSGEB Hibe ve Faizsiz Kredi Desteklerinden yararlanan hem işletme  sayısı ve hibe miktarları da  artmış oldu.

Devamını Oku...

Hangi il veya ilçede olursanız olun mutlaka  bulunduğunuz  il veya ilçeyi kapsamına  alan  bir KOSGEB Hizmet Müdürlüğü kapsamında işletmenizin ihtiyacı olan  çeşitli Devlet hibe ve  kredilerinden yararlanabilir ve KOSGEB’e ilgili  hibe veya kredi  başvurusu için tek başınıza  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyacınız olmadan kolay ve hızlıca başvuru  yapabilirsiniz. Fakat unutmayınız ki işletmenizin ihtiyacı olan her türlü faaliyet için KOSGEB’den hibe ve kredi alamazsınız. KOSGEB hibe ve kredileri çeşitli KOSGEB hibe  ve kredi  alma şart ve koşullarına  bağlıdır yani bu hibe  ve kredileri almak için  birkaç basit  evrak ve işlem  basamağını uygulamalısınız. Bu bağlamda web sitemizde çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredileri hakkında, alanında uzman KOBİ Uzmanı (Hibe Kurdu) çalışma grubumuz tarafından hazırlanmış onlarca HİBE ALMA  REHBERİ’ni  bulabilir ve bu  hibe  rehberlerini  satın alıp inceleyen   binlerce müşterimiz  gibi sizde KOSGEB Hibe   ve Kredi  destekleri  hakkında  doğru ve güncel bilgilere sahip olup hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya  on binlerce  lira  proje yazım hizmet  bedeli ödemeden ve dolandırılmadan bu hibe  ve kredilere herkesten önce çok kolay  ve hızlı bir şekilde  Yeni KOSGEB Hibe   ve Kredi desteklerini ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku...

KOSGEB Hibe  ve Kredi desteklerini almak için KOSGEB’in belirlemiş olduğu şart ve işlem  basamaklarını adım  adım uygulamalısınız. Bunun için üstte de belirtildiği gibi web sitemizde her bir KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği için ayrı ayrı özel olarak ,HİBE KURTLARI tarafından titizlikle hazırlanmış çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredini Alma Rehberleri bulunmaktadır. Bu Rehberlerin içinde ilgili KOSGEB Hibe ve Kredileri  detaylı olarak  anlatılmakla  kalmayıp  ilgili hibe  başvurusunda KOSGEB’e sunmanız   gereken  proje,iş planı-fizibilite  vb. hibe  desteği başvuru   evrakları da  yer almaktadır. Yani web sitemizde yer alan KOSGEB Hibe ve Kredi Alma Rehberleri ile   hem işletmeniz ihtiyacı olan hibe  ve kredi  destekleri Nedir ? Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Şartları vb. püf noktaları  ve önemli bilgileri hemen öğrenecek hem de bu rehberlerde  yer alan T.HİBE  DESTEĞİ ALMIŞ ÖRNEK PROJE DOSYALARI ile  kendi hibe  desteği başvurunuzu  çok  kolay  ve hızlı bir şekilde  hazırlaya bileceksiniz. Üstelik hiçbir  aracı ve proje yazarı  firmaya   tek  kuruş proje  hazırlatma  ücreti ödemeden ve aracı firmalar tarafından dolandırılma  riski  taşımadan KOSGEB’e  kolayca başvuru  yapma fırsatını yakalayacaksınız.

Devamını Oku...

Web sitemizden KOSGEB’in çeşitli hibe  ve kredi destek programları için özel olarak  hazırlanmış hibe rehberinden satın alan binlerce müşterimizi görmek için tıklayınız.

Web sitemizde yer alan T.Hibe Desteği Almış yüzlere KOSGEB proje örneği arasından başvurmak istediği hibe programına uygun proje örneği satın alıp kendi hibe projesini yazan, bu marifet ile  KOSGEB Hibe ve Kredilerine çabuk ve hızlı ulaşma konusunda sizden önce  hizmet  sunduğumuz binlerce  müşteri referansımızı incelemek için tıklayınız.

Devamını Oku...

Unutmayınız ki ‘’İşletmenizin gelişimi için hibe  ve krediler konusuna  ilgi duymak o hibe ve krediyi almanın  ilk adımıdır.’’ Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu HİBE ALMA REHBERLERİ hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

 Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB hibe  ve kredilerini alma  rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

Devamını Oku...

İşletmeler ve iş yerleri için sunulan devlet destekleri  sadece KOSGEB hibe  ve kredilerinden ibaret  değildir. KOSGEB Hibe  ve kredi  destekleri gibi işletmelere hibe  desteği  sunan yüzü  aşkın hibe destek programı vardır.

Yeni kurmayı düşündüğünüz, yeni kurduğunuz veya kurulu ve faaliyette  olan çeşitli sektörlerden( üretim, imalat, satış, pazarlama, tarım, hayvancılık) işletmeler için devletimizin yüz binlerce lira hibe  ve faizsiz kredi desteği sunulduğunu biliyor musunuz ? Sizde iş fikri/işletme/işyerlerinizin/ veya yatırımlarınızın çeşitli ihtiyaçları( üretim hattı, makine, kalifiye personel, pazarlama ,ARGE, kurumsallaşma, markalaşma, seri üretim, belgelendirme, dış  pazara  açılma vb.) için Devletten yüz binlerce lira hibe  desteği alabilirsiniz.

Devletin sunduğu yeni hibe  desteklerine erişiminiz için ihtiyacınız olan her şey ,Hibe Alma Rehberleri ve T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formları web sitemizde yer almaktadır. Web sitemizde çeşitli hibe  desteklerine kolay , hızlı ve doğru yoldan en ucuza hemen ulaşa bilmeniz için size  sunulan;

Hibe Alma Rehberleri ile sizde alanında profesyonel KOBİ Uzmanları (HİBE KURTLARI) tarafından hazırlanan bu hibe rehberleri ile ilgili hibeyi  nasıl en hızlı, kolay ve doğru  yoldan alabileceğinizi  hemen öğrenir,

T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formlarından yararlanıp bu örnek t.hibe  desteği almış proje başvuru formlarından yararlanarak, kendi  hibe  desteği başvuru  formunuzu  aracıya ve proje yazarına on binlerce lira ödemeden çok kolay ve doğru bir şekilde hiç zorlanmadan  hazırlaya bilirsiniz. 

İşte o Hibe  Rehberleri ve T.Hibe Desteği Almış Proje örnekleri ile yüz binlerce lira  hibe  desteği alabileceğiniz Devletimizin sunmuş olduğu  yeni  hibe  ve faizsiz devler kredisi desteklerini görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler