Logo Logo
KOSGEB Destekleri Nelerdir?

1990 yılında kurulan KOSGEB(Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı)  genel merkezi Ankara ilinde olmak ile  birlikte 2016 yılı itibari ile ülkemizin farklı il ve ilçelerinde 115 ayrı binada 1079 personel ile hizmet sunmaktadır. KOSGEB genel merkezi  Ankara ilinde olmasına rağmen KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için  başvurular bulunduğunuz il merkezlerinde  bulunan ilgili KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlükleri’nde yapılır.(Yani  başvuru  yaptığınız  hibe  ve kredi  desteği  değerlendirilmesi bulunduğunuz ildeki KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğünde  kolay ve hızlı bir şekilde  yapılır  aylarca ve yıllarca hibe  başvuru sonucunuz için  beklemezsiniz. )

KOSGEB ‘in siz  KOBİ, işletme, yatırımcı  ve girişimciler (yeni iş yeri açan)  sağlamış olduğu  hibe  ve kredi  destekleri  genel olarak  aşağıda   yer  almaktadır;

Bu yılın en popüler KOSGEB Hibe  ve Kredi Destekleri !

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMI

KOSGEB GENEL DESTEK HİBE PROGRAMI;

-       KOSGEB Yurt İçi Fuar Hibe Desteği;

-       KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi Hibe Desteği;

-       KOSGEB Tanıtım Hibe Desteği;

-       KOSGEB Eşleştirme Hibe Desteği;

-       KOSGEB Bağımsız Denetim Hibe Desteği;

-       KOSGEB Nitelikli Eleman Hibe Desteği;

-       KOSGEB Danışmanlık  Hibe Desteği;

-       KOSGEB Eğitim Hibe Desteği;

-       KOSGEB Enerji Verimliliği Hibe Desteği;

-       KOSGEB Tasarım Hibe Desteği;

-       KOSGEB Sınai Ve Mülkiyet Hakları Hibe Desteği;

-       KOSGEB Belgelendirme Hibe Desteği;

-       KOSGEB Test Analiz Ve Kalibrasyon Hibe Desteği;

-       KOSGEB Gönüllü Uzmanlık Hibe Desteği;

-       KOSGEB Lojistik Hibe Desteği;

Kapasite geliştirme , yeni ürün ve hizmet üretimine yönelik KOSGEB Hibe  ve Kredi Destekleri

Üstte  belirtilen  KOSGEB Hibe ve Kredi Destek Programları Nedir? Nasıl Hibe Alınır ? Hibe Alma Şartları? Başvuru Süreci ,Başvuru Evrakları vb.  aklınıza  takılan  bütün soruların  doğru ve güncel  cevaplarını öğrenmek ve KOSGEB’in Hibe ve Kredi fırsatları ile işletmenizi  büyütmek istiyorsanız sizde  web sitemizden çeşitli KOSGEB HİBE ALMA REHBERLERİ  satın alan  binlerce müşterimiz  gibi , KOSGEB Hibe  ve Kredileri Rehberlerinden sizin için en uygun olanını satın alıp inleyebilir ve bu rehberlerde sizler için ücretsiz olarak  sunduğumuz t.hibe  desteği almış KOSGEB  proje  örneklerinden yararlanıp, kendi hibe  desteği proje başvurunuzu web sitemizden ürün alıp KOSGEB Hibe  ve Kredi  desteklerine başvuru yapan  binlerce müşterimiz  gibi hiçbir  aracı ve proje hazırlayan firmaya ihtiyaç duymadan , bu firmalara  on binlerce  lira para kaptırmadan kendi  başınıza çok kolay  ve hızlı bir şekilde erişe bilirsiniz.

Devamını Oku...

Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB HİBE  VE KREDİLERİNİ ALMA  REHBERLERİ ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

Web sitemizde yer alan çeşitli  KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma   rehberlerini görmek için tıklayınız.

KOSGEB Hibe  ve Kredilerine erişim konusunda  aracı ve proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden  en doğru ve güncel bilgilere web sitemizde  satışa  sunulan KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma Rehberleri ile erişmeyi tercih eden binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Alma Rehberlerinde sizler için ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz 1 adet t.hibe desteği almış proje örneği bana yetmez  derseniz web sitemizde satışa  sunulan ve KOSGEB’in çeşitli hibe ve kredi programları ile  t.hibe  desteği almış yüzlerce proje örneğinden başvuru  yapmak istediğiniz hibe programı için uygun olanını seçebilirsiniz.  Web sitemizde yer  alan t.hibe  desteği almış KOSGEB proje veya iş planlarını görmek ve satın almak için tıklayınız. Sizde bu t.hibe  desteği almış proje örnekleri ile  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan t. hibe  desteği almış  örnek projelerden yararlanıp, kendi KOSGEB Hibe veya kredi  desteği başvurunuz için çok hızlı ve kolay bir şekilde  hibe  ve kredi desteği  başvurusu  yapabilirsiniz. Üstelik aracıya ,çantacıya ve çukacıya on binlerce lira  sözde  proje hazırlama ücreti ödemesi yapmadan. Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu HİBE ALMA REHBERLERİ hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB Hibe  Ve Kredilerini Alma  Rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz diğer hibe programlarını ve size sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler