Logo Logo
KOSGEB Kimlere Destek Sunar?

Brüksel Uzmanları Danışmanlık  ailesi olarak kuruluşumuzdan şimdiye kadar  bir çok KOBİ, Girişimci, İşletme  ve yerli yabancı  bir çok  firma ve  bu  firmaların ihtiyaçları  doğrultusunda  hibe teşvik ve kredilere  erişimlerinde danışmanlık hizmeti sunduk. Başarılı çalışmalarımızdan  dolayı  hep birlikte ülkemiz ve milletimiz adına  gurur duyduk ve duymaktayız. Hibe  ve krediler konusunda ülkemizdeki  KOBİ’ler arasında  yaygın bir yanlış  inanç olan  ‘’dayımız yok ki bizde alalım’’ sözlerini duyduk  bu yanlış inanç sebebi ile bir çok KOBİ ve işletme hibe  ve sıfır  faizli devlet  desteklerine  ‘’ben alamam  bana  vermezler’’  ön yargısı ile  başvuru  yapmamaktadır. Fakat bu ön yargı tamamen asılsız ve yanlıştır. Hibe Almak için aracıya dayıya gerek yok !.

Devamını Oku...

İşletme ve  KOBİ’lerin çeşitli Devlet  desteklerini alamaması veya hibe   başvurularının red edilmesinin sebepleri başında, başvuru  yapan  KOBİ ve işletmelerin yanlış veya eksik  başvuru  yapması , ilgili hibe programı  hakkında  yeterli düzeyde, doğru ve güncel bilgi  sahibi  olmaması  gelmektedir. Bunun  aksi bir  durum yani ‘’ benim dayım  yok  bu sebeple  hibe   başvurum  kabul olmadı , hibe  alamadım’’ tezleri ise  tamamen asılsız ve gerçek dışıdır. Yıllardan bu yana danışmanlık sektöründe olan Brüksel Uzmanları Danışmanlık ailesi olarak biz ,başta KOSGEB ve diğer  Devlet  hibe ve kredisi  sunan kurum ve kuruluşların  bu hibe  ve kredileri  nasıl ciddi bir  hassasiyet ve ulusal bir  vicdan yörüngesinde değerlendiklerini  çok iyi biliyoruz ve bu çabalarından dolayı da bütün Kamu  Kurum ve Kuruluşlarımızdaki hibe  başvurusu  değerlendiricilerini ve komisyonlarını  kutluyoruz.

Özetle  söylemek  gerekirse işletmeniz için hibe  ve faizsiz kredi desteklerini alamama  sebebiniz  arasından ‘’ benim  dayım yok  bu sebeple  ben  alamadım’’ ön yargısının  kesinlikle  beyhude olduğunu  biliniz.

Devamını Oku...

KOSGEB Hibe ve kredi  desteklerini alabilmeniz için  genel  olarak  aşağıda belirtilen asgari şartları  taşımanız gerekir bu şartları taşıyan işletmeler   KOSGEB Hibe ve Kredi Desteklerinden yararlanabilir.;

1-İşletmeniz  KOSGEB ‘in hibe  ve kredi verdiği  sektörler listesinde yer almalıdır

2-İşletmeniz KOSGEB Veri tabanında kayıtlı aktif bir işletme olmalıdır.

3-İlgili KOSGEB Hibe  ve kredilerinden  hangisinin  sizin için uygun olduğunu bilmelisiniz ve başvuru yapacağınız  KOSGEB Hibe  ve kredisi  desteği için  KOSGEB veri tabanı üzerinden hibe desteği başvuru  evraklarını doldurmalısınız ( proje,iş planı, destek  başvuru dilekçesi  vb.)

Üstte  ana  hatları ile  belirtilen şart ve kriterleri  taşıyan  her işletme KOSGEB ‘in yüz binlerce  lira  hibe  ve  faizsiz  kredi desteklerinden yararlanabilir. Sizde  web sitemizden  KOSGEB Hibe  ve Kredi Destekleri Rehberlerinden satın alan  binlerce  müşterimiz gibi  KOSGEB Hangi Sektörlere Hibe Desteği Sunar ? KOSGEB Veri tabanı Kayıt İşlemleri, KOSGEB Hibe ve Kredi Başvurusu Evrak ve İşlemleri  hakkında  detaylı bilgi sahibi olup hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan , aracılara on binlerce lira  danışmanlık hizmeti bedeli ödemeden  ulaşa bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey web sitemizde sizler için sunulan KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma Rehberlerinden işletmeniz için hibe  veya  faizsiz kredi programlarına yönelik  özel  olarak  hazırlanmış hibe alma rehberlerini satın alıp incelemek ve rehberde  belirtilen işlem  basamaklarını acele  etmeden adım adım uygulamak…

Devamını Oku...

Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB Hibe  ve Kredilerini Alma  Rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz. Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu HİBE ALMA REHBERLERİ hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız. Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB hibe  ve kredilerini alma  rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB Hibe  ve Kredilerine erişim konusunda  aracı ve proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden  en doğru ve güncel bilgilere web sitemizde  satışa sunulan KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma Rehberleri ile erişmeyi tercih eden binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Devamını Oku...

Web sitemizde satışa  sunulan ve KOSGEB’in çeşitli hibe ve kredi programları ile  t.hibe  desteği almış yüzlerce proje örneğini görmek için tıklayınız. Sizde bu t.hibe  desteği almış proje örneklerinden yararlanıp hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan t.hibe  desteği almış  örnek projelerini emsal alıp, kendi KOSGEB Hibe veya kredi  desteği başvurunuz için çok hızlı ve kolay bir şekilde  hibe  ve kredi desteği  başvurunuz için proje  hazırlaya bilirsiniz.

KOSGEB hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz diğer hibe programlarını ve size sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler