Logo Logo
KOSGEB Hangi Sektörlere Destek Sunar

KOSGEB Hibe ve Kredi Desteklerini almak için en önemli koşullardan biride işletmenizin KOSGEB’in Desteklediği sektörler ( işler, işletme ana faaliyet konuları) kapsamında olması gerekir. Bu sektörlerin tam ve detaylı listesi için KOSGEB Hibe  ve Kredi Alma Rehberlerini inceleyiniz.

ÖNEMLİ NOT: KOSGEB Hibe  ve Kredi Alma Rehberlerinde yer alan  KOSGEB Hibe  ve Kredilerini alabilecek  sektörler listesi 6 Haneli NACE numara sistemi ile detaylı belirtilmiştir. Bu sebeple  bu liste  vergi levhanız üzerinde yazan ANA  FAALİYET KODU VE ADI  bölümü ile  %100 uyumludur. Yani işletmenizin, kesin ve nihai olarak KOSGEB Hibe  Ve Kredi  Desteklerinden yararlanıp yararlanmayacağı hakkında sizi net olarak  bilgi  sahibi yapar. Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu HİBE ALMA REHBERLERİ hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız. Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB Hibe  Ve Kredilerini Alma  Rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz diğer hibe programlarını ve size sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler