Logo Logo
KOSGEB Hangi Sektörlere Destek Sunmaz?

Genel olarak  KOSGEB; Tarımsal  bitki yetiştiriciliği, hayvansal üretim, spor , eğlence, emlak, bankacılık ,eğitim, sağlık, bankacılık, muhasebe ve avukatlık bürrolaro vb.  sektörlere destek sunmaz. Bu sektörlerin tam listesini görmek için KOSGEB Hibe  ve Kredi Alma Rehberlerini inceleyiniz.

İşletmeniz KOSGEB’in hibe ve kredi  verdiği sektörler  kapsamında  değil ise kesinlikle   KOSGEB’den  hibe  veya kredi  desteği alamazsınız. Çünkü  KOSGEB’in hibe  ve kredi vermediği sektörler  KOSGEB veri tabanına kayıt olamaz.

Devamını Oku...

Hangi işletme sektörleri  KOSGEB veri tabanına kayıt olmaz, KOSGEB veri tabanına  kayıtlı olabilen uygun işletmelerin sektörleri  nelerdir ? KOSGEB veri tabanı  kaydı  nasıl yapılır ? KOSGEB veri tabanı  kayıt  evrakları nereye  nasıl verilir ? hakkında  detaylı bilgi  sahibi olmak için KOSGEB Hibe  ve Kredi Alma Rehberlerini inceleyiniz. Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu HİBE ALMA REHBERLERİ hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız. Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB Hibe  Ve Kredilerini Alma  Rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

Web sitemizde yer alan çeşitli  KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma   Rehberlerini görmek için tıklayınız. KOSGEB Hibe  ve Kredilerine erişim konusunda  aracı ve proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden  en doğru ve güncel bilgilere web sitemizde  satışa  sunulan KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma Rehberleri ile erişmeyi tercih eden binlerde müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde satışa  sunulan ve KOSGEB’in çeşitli hibe ve kredi programları ile  t.hibe  desteği almış binlerce proje örneğini görmek için tıklayınız. Sizde bu t.hibe  desteği almış proje örnekleri ile  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan t.hibe  desteği almış  örnek projelerden yararlanıp, kendi KOSGEB Hibe veya kredi  desteği başvurunuz için çok hızlı ve kolay bir şekilde  hibe  ve kredi desteği  başvurusu  yapabilirsiniz.

KOSGEB hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz diğer hibe programlarını ve size sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler