Logo Logo
KOSGEB Desteklerine Nasıl Başvuru Yapılır?

KOSGEB’in  Hibe  ve Kredi Desteklerine KOSGEB veri tabanı  kaydı işlemlerinden sonra işletmeniz için aktifleştirilen  KOSGEB veri tabanı üzerinden  başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru kimi KOSGEB Hibe Destekleri için başvuru  dilekçesi  ,  kimi hibe  desteklerinde ise başvuru proje  formunu doldurarak  yapılır. (her ikisini de doldurmak oldukça  basittir )

KOBİ ve işletmelerimiz için kendi proje  başvuru  formunu doldurmak güç ve zor  bir iş gibi görünmesine rağmen hangi  KOSGEB Hibe Desteği Proje  başvurusu olursa olsun  her işletme  kendi KOSGEB Proje Başvuru Formunu çok kısa bir sürede kolay  ve hızlı bir şekilde  hazırlaya bilir. İşletmelerin kendi proje başvuru  formlarını  kendilerinin doldurması KOSGEB’in istemiş olduğu  bir uygulamadır , buna  paralel olarak kendi  hazırladığınız proje başvuru  formu  aracı veya  proje yazarı firmalara  hazırlatmayı düşündüğünüz başvuru  formuna  göre  hibe  desteği almaya  şansı oldukça yüksektir.KOSGEB, başvuru formunuzda sizin kendi cümleleriniz ile işletmenizi anlatmanız istenir, işletmenizi en iyi siz  bilebilirsiniz ,süslü akademik cümle ve uzun örneklere  gerek kalmadan 2 satırla işletmenizin  dünü, bugünü  ve yarını için yapmak istediklerini anlatabilirsiniz.

Devamını Oku...

Bu bilgiler ışığında web sitemizde yer alan çeşitli T.hibe Desteği Almış KOSGEB Proje Örnek arasından işletmeniz  sektörünüz veya  faaliyet alanınız için en uygun olanını seçip bu t.hibe desteği almış örnek projeyi inceleyip  sizde web sitemizden örnek proje  dosyası satın alan ve bu t. hibe desteği almış proje örneğinden yararlanan( yola çıkan) binlerce müşterimiz gibi çok kısa bir  sürede   KOSGEB Hibe  ve Kredileri için kendi hibe proje  başvuru  formunuzu kolayca hazırlayabilirsiniz.

Devamını Oku...

Web sitemizden proje örneği satın alıp bu örnek projeleri inceleyen ve bu yolla kendi projesini hazırlayan binlerce müşterimiz   hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan  ve bu aracı firmalara  on binlerce lira  ödemeden  kendi hibe  desteği  başvuru formu projenizi  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  hazırlama imkanına erişebilirsiniz.

Web sitemizde satışa sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak hazırlanmış onlarca KOSGEB Hibe  Ve Kredilerini Alma  Rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

Web sitemizde yer alan çeşitli  KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma   Rehberlerini görmek için tıklayınız.

Devamını Oku...

KOSGEB Hibe  ve Kredilerine erişim konusunda  aracı ve danışman firmalara on binlerce lira ödemeden  en doğru ve güncel bilgilere web sitemizde  satışa  sunulan KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma Rehberleri ile erişmeyi tercih eden binlerde müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu HİBE ALMA REHBERLERİ hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız. Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB hibe  ve kredilerini alma  rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz diğer hibe programlarını ve size sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler