Logo Logo
KOSGEB Genel Destek Hibelerine Nasıl Başvuru Yapılır?

KOSGEB  veri tabanına  kayıtlı olan her işletmenin çok kolay (2-3 dk) içinde  başvuru  yapıp  işletmesinin aşağıda belirtilen ihtiyaçları için toplamda  470.000 TL   hibe  desteği alabileceği 15 farklı KOSGEB Genel Destek Hibe Programı aşağıda yer almaktadır;

KOSGEB Genel Destek Programı hem yenilendi  hemde kolaylaştırıldı !

İster yeni kurulun isterse var olan bir işletme olun size aşağıda  yer alan KOSGEB Genel Destek Hibelerine çok hızlı ve kolayca hemen ulaşabilirsiniz.

-       KOSGEB  GENEL DESTEK YURT İÇİ FUAR HİBE PROGRAMI;  45.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK YURT DIŞI İŞ GEZİSİ HİBE PROGRAMI; 20.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK TANITIM HİBE PROGRAMI; 25.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK EŞLEŞTİRME HİBE PROGRAMI; 30.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK BAĞIMSIZ DENETİM HİBE PROGRAMI; 10.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK NİTELİKLİ ELEMAN HİBE PROGRAMI; 50.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK DANIŞMANLIK HİBE PROGRAMI; 22.500 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK EĞİTİM HİBE PROGRAMI; 20.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK ENERJİ VERİMLİLİĞİ HİBE PROGRAMI; 75.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK TASARIM HİBE PROGRAMI; 22.500 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK SINAİ VE MÜLKİYET HAKLARI HİBE PROGRAMI; 30.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK BELGELENDİRME HİBE PROGRAMI; 30.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK TEST ANALİZ VE KALİBRASYON HİBE  PROGRAMI; 30.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK GÖNÜLLÜ UZMANLIK HİBE PROGRAMI; 15.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK LOJİSTİK HİBE PROGRAMI; 40.000 TL HİBE

Bu  hibe  desteğini alabilmeniz için öncelikle işletmenizin KOSGEB tarafından  hibe  desteği alabilecek  bir   sektörde yer alması ve işletmenizi  KOSGEB veri tabanına  kayıt  etmelisiniz. Bu  kayıt  esnasında işletmeniz için doğru NACE KODU  seçmek oldukça önemlidir. KOSGEB veri tabanı  kaydını tamamladıktan sonra ilgili diğer  yasal  evraklarınız ile  birlikte  KOSGEB’e sunacağınız   KOBİ Bilgi Beyanı ve KOBİ Bilgi Dokümanı ile ilinizde bulunan  KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğüne  teslim ediniz. Bu işlemin ardından  1-2 saat  (veya 1-2 gün) içinde  KOSGEB’den cep telefonunuza gelen . 20xx  yılı  beyannameniz onaylanmıştır SMS’i ile artık sizde   KOSGEB  veri tabanına  kayıtlı  aktif bir işletme olmuş olursunuz.Bu  marifet ile   hemen  KOSGEB veri tabanı üzerinden  işletmeniz için hazırlanan  KOSGEB veri tabanına  girip işletmeniz için KOSGEB Genel Destek Programı dahilinde  15  ayrı  program ile asgari 15.000 azami 75.000  tl  toplamda  470.000 TL   büyüklüğünde  çeşitli KOSGEB Genel Destek Hibe Programlarından yararlana bilirsiniz.

Devamını Oku...

Sizde  web sitemizden  KOSGEB Genel Destek Hibe  ve Kredini Alma Rehberini satın alan  binlerce  müşterimiz gibi KOSGEB Genel Destek Programı hibe  desteği alabilmek için KOSGEB Hangi Sektörlere Genel Destek Hibe Desteği Sunar ? Genel Destek Hibe programından yararlanmak için KOSGEB Veri tabanı Kayıt İşlemleri, KOSGEB Genel Destek Başvurusu evrak ve işlemleri  hakkında  detaylı bilgi sahibi olup hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan bu aracılara 1500-2500 TL arasından değişen rakamlarda  proje başvuru formu hazırlama bedeli ödemeden  ulaşa bilirsiniz.

Devamını Oku...

Bunun için yapmanız gereken tek  şey web sitemizde sizler için sunulan KOSGEB Genel Destek Hibe  ve Kredini Alma Rehberlerini satın alıp incelemek ve rehberde  belirtilen işlem  basamaklarını birer birer uygulamak. Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış KOSGEB GENEL DESTEK HİBELERİNİ ALMA REHBERLERİ hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

KOSGEB Genel Destek hibelerine başvuru yaparken 1-2 sayfalık proje formu  hazırlatmak için aracı ve proje formu yazarı firmalara 1.500-2.500 TL arasında ücret ödemeden web sitemizden satın aldığı KOSGEB Genel Destek Hibelerini Alma Rehberleri ile  ulaşmayı  terci eden binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

KOSGEB Genel Destek Hibelerini Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

KOSGEB Genel Destek hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler