Logo Logo
Kimler? Nasıl? Endüstriyel Uygulama Hibesi Alabilir?

Patent belgesi ile koruma altına alınmış ve prototip aşaması tamamlanmış buluş ve fikirlerin sahipleri veya  Kamu kaynakları(KOSGEB ,Kalkınma Ajansı TÜBİTAK vb. yurt içi ve yurt dışı kaynaklar) ile desteklenerek başarıyla tamamlanmış projeler, Doktora çalışması neticesinde ortaya çıkan proje sahipleri bahsi konu olan bu yeni ürün ve hizmet buluşlarının seri imalatı için  KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe  Destek programından yararlanabilirler.

Ancak  burada dikkat edilmesi  gereken önemli hususların başında ;

1- İşletmenizin ( yani ürün veya hizmet  sunumu yaptığınız sektörün ) KOSGEB Hibe  ve Kredileri kapsamında  desteklenen sektörler  kapsamında olması

2- Destek kapsamında olan işletmenizin KOSGEB  veri tabanına kayıtlı olması( veya  kayıt edilmesi)

3- KOSGEB Endüstriyel Uygulama Destek Programı  başvuru formunun KOSGEB veri tabanı üzerinden doldurulması ve ilgili evraklar ile  KOSGEB’e  teslim edilmesi gerekir.

Devamını Oku...

İşletme ,girişimci ve KOBİ’lerin yeni ürün ve hizmetlerinin seri imalatının yapılıp ticarileştirilmesi için sağlanan KOSGEB Endüstriyel Hibe  ve Kredi limiti hibe için 318.000 TL   kredi için 500.000 TL dir. Sitemizde  satışa sunulan  ve firmamız KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe  ve Kredini Alma Rehberi ile  sizde KOSGEB’in sunmuş olduğu bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB Endüstriyel Uygulama hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler