Logo Logo
KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe Ve Kredi Miktarları

KOSGEB Endüstriyel Uygulama Destek programı dahilinde işletmelere 318.000 TL hibe (18.000 TL Kira, 150.000 TL makine teçhizat ofis donanımı, sarf malzeme , yazılım program tasarım gideri ,150.000 TL personel gideri )  ve 500.000 TL faizsiz kredi (bu geri ödemeli destek makine teçhizat ofis donanımı, sarf malzeme , yazılım program tasarım gideri içindir ) desteği sunulmaktadır. Sitemizde  satışa sunulan  ve firmamızda çalışan deneyimli ve profesyonel KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe  ve Kredini Alma Rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

Web sitemizde  satışa  sunulan KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe  ve Kredini Alma Rehberinden satın alan binlerce müşteri referansımızı  görmek için tıklayınız.

KOSGEB Endüstriyel Uygulama hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler