Logo Logo
KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe Destek Programı Nedir?

İşletmelerin tek başlarına  baş etmeleri konusunda  maddi ve insan kaynakları  bakımından zorluk yaşadıkları çeşitli imalat, üretim, yönetim, satış, pazarlama, reklam, markalaşma, kurumsallaşma vb. konularda bu ve benzeri faaliyetleri yaparken zorluk yaşayan diğer firmalar ile ortaklık geliştirerek bu sorunlara KOSGEB’ten alacakları hibe  ve faizsiz kredi desteği ile çözüm bulmak isteyen firmalara KOSGEB tarafından sunulan hibe  desteğine KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe programı denir.

Bu  hibe  desteğinde  temel amacı  bir örnek ile  açıklamak  gerekirse aşağıda  belirtilen örnek sizler için yararlı olacaktır;

Devamını Oku...

‘’İşletmesinde gönye, kırlangıç yatar kalınlık ve ebatlama  makinesi olan  bir  orta  büyüklükte mobilya imalatçısı CNC makinesi  alıp farklı ürünler imal etmek ve buna paralel olarak yeni personel almak ve yeni pazarlara açılmak  gayesi ile  markalaşmak reklam  ve tanıtım  yapmak istesin. Fakat  bu büyüme için gerek insan kaynakları gerekse  mali alt yapı konusunda yetersizdir. Tamda  bu noktada  bu işletme  mali ve insan kaynakları bakımından kendisinden  daha düşük kapasiteli ( veya  aynı veya daha yüksek  kapasiteli) işletmeler ile bir birlik oluştura bilir ve yeni alacağı  makineler için ortak bir  atölyede proje ortakları ile ortak bir üretim ve artan hammadde ihtiyacını karşılamak için ortak tedarik ve imalat ettikleri yeni ( veya eski) ürünler için ortak bir  pazarlama stratejisi( reklam, araç alımı vb) yapabilir.Bu hibe programındaki temel slogan BİR OLUN İRİ OLUN KARINIZA KAR KATINDIR.’’

Ülkemizde KOBİ  ,işletme   ve  yatırımcılar  tarafından aktif olarak  KOSGEB’ten hibe aldıkları  bu program  KOSGEB İş Birliği Güç Birliği hibe Prgramıdır. Sizde  bu program  hakkında  detaylı bilgi sahibi  olmak  ve çevrenizdeki firmalar ile  iş birliği güç birliği yapıp KOSGEB’ten Bu 300.000 (üçyüzbin) TL hibe  ve  700.000-1.200.000 TL arasında  değişen rakamlarda faizsiz kredi desteği alıp iş ortaklarınız ile  işlerinizi büyütüp karınızı arttırmak istiyorsanız web sitemizde  satışa sunulan KOSGEB ‘ten İş Birliği Güç birliği Hibe alma Rehberini inceleyiniz. Web sitemizde  satışa  sunulan bu  hibe rehberi firmamızda çalışan  ve alanında profesyonel olan KOBİ Uzmanları  (HİBE KURTLARI ) tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Bu  hibe rehberinde KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe Desteği bütün yönleri ve örnekler anlatımlar ile sizlerin anlayacağı  şekilde hazırlanmıştır.Bu marifet ile  sizde  KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe Desteği başvurusu yaparken hiçbir aracı ve proje yazarı  firmaya ihtiyaç duymadan  bu firmalara 15-25.000 TL arasından değişen yüksek  bedellerde ücret ödemen kendi KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe  desteği başvurunuzu  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  yapabilir ve KOSGEB’ten yüz binlerce lira  hibe bir milyon lirayı aşkın faizsiz kredi desteği alma  fırsatına erişirsiniz.

Devamını Oku...

Bu  hibe  rehberi sizlerin  kendi başınıza  KOSGEB İş birliği Güç birliği Hibe desteği başvusu yapmanız için özel olarak hibe  desteği alma ve başvuru sürecinde tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak  cevap  verecek niteliktedir. Hibe  rehberi ile sizde KOSGEB İş birliği Güç birliği hibe desteği  nasıl en hızlı kolay ve doğru  yoldan nasıl alınır öğrenip yine  bu hibe  rehberinde yer alan ‘’ KOSGEB T.Hibe Desteği Almış Örnek İş Birliği Güç Birliği  proje  dosyası ile kendi  KOSGEB iş birliği güç birliği hibe proje başvuru formunuzu hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  hazırlaya bilirsiniz.

Web sitemizde satışa sunulan KOSGEB’ten İş Birliği Güç Birliği Hibe Desteği Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Sizden önce  kendi hibede  desteği  başvurusunu yapmak  ve kendi KOSGEB İ ş Birliği Güç birliği Hibe projesini  hazırlamak için bu hibe  rehberini satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler