Logo Logo
KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe Ve Kredi Miktarı

Bu program kapsamında 300.000 (üç yüz bin) TL’lik kısmı geri ödemesiz(hibe), 700.000 (yedi yüz bin) TL’lik kısmı ise geri ödemelidir(sıfır  faizli kredi). Ancak projenin, Orta-Yüksek ve Yüksek Teknoloji Alanlarında gerçekleştirilecek olması durumunda ise destek üst limiti 1.500.000 (bir milyon beş yüz bin) TL olup; bu miktarın 300.000 (üç yüz bin) TL’lik kısmı geri ödemesiz, 1.200.000 (bir milyon iki yüz bin) TL’lik kısmı ise geri ödemelidir. İşletmenizin  orta-yüksek  teknoloji  sınıfına olup olmadığını incelemek için web sitemizde  yer alan KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibelerini Alma Rehberini satın alıp  inceleyiniz.

Web sitemizden  KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberi satın alan müşterilerimizi görmek için tıklayınız. KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberi içindekiler bölümünün tamamını  görmek için tıklayınız.

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler