Logo Logo
KOSGEB Kobi Proje Destek Hibe Destek Programı Nedir?

Markalaşma kurumsallaşma temeline dayan işletme örgütlülüğün dışa  yansıması ve buna paralel  olarak işletmenin daha çok tanınması ve sunduğu hizmetler ile marka değer ve tanınırlığının  güven ile birlikte  anıldığı bir süreçtir. Ülkemizdeki ister küçük ister  büyük olsun  bir çok  KOBİ Kurumsallaşma ve Markalaşma konusunda  güçlük  yaşamaktadır. İşletmelerin kurumsallaşması ve markalaşması yönündeki engellerin aşılması için Devletimizin KOSGEB marifeti ile  sunduğu destek programına  KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı denir.

Bu hibe programı dahilinde  KOSGEB 2015 yılı içinde  2 defa  hibe  desteği çağrısına  çıkmış  ve birçok işletme  ve yatırımcı işletmesi için çeşitli gider kalemlerinden 150.000 TL ’ye  kadar karşılıksız  ve geri ödemesiz hibe  desteği almıştır.

Devamını Oku...

KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı dahilinde işletmelerin üretim, yönetim-organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler ve finans, bilgi yönetimi konularında sunmuş oldukları projeler hibe  desteği alabilir. Yan işletmelerin kar ve Pazar paylarının artması esasına dayalı olarak üretim, yönetim-organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler ve finans, bilgi yönetimi vb konulardaki sorunlarının  KOSGEB’in sunmuş olduğu 150.000 TL ’lik hibe desteği ile giderilmesi  hedeflenmiştir. Bu yönde ise KOBİ ve işletmeler işletme içi sorunlarını kendi öz  sermayeleri ile  çözmek yerine  devletten aldıkları hibe  desteği ile  çözüm bulmuşlardır.

KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı kapsamında 2015 yılı içinde 2 defa  çağrıya çıkılmıştır bu hibe çağrılarında işletmelerin “Yönetim Becerilerinin ve Kurumsal Yetkinliklerinin Geliştirilmesi-Kurumsallaştırma” ve “Tanınmış Ürün/Hizmet Süreci Oluşturma-Markalaşma” konularında hibe  desteği sunulmuştur. Çağrı konularına toplamda 110 Milyon hibe  desteği  dağıtılmıştır.

Devamını Oku...

KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı  nedir ? kimler  başvuru yapabilir? Başvuru  evrakları ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi almak ve işletmeniz için kurumsallaşma ve markalaşma konularında 150.000 TL hibe desteği nasıl alınır  hakkında  bütün ayrıntı ve püf noktalarını KOBİ Uzmanlarından (HİBE KURTLAR) hemen öğrenmek için KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberini inceleyiniz. Web sitemizde  satışa  sunula KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

KOSGEB KOBİ Proje Destek hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler