Logo Logo
KOSGEB Kobi Proje Destek Hibe Miktarı

İşletmelerin üretim, yönetim-organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler ve finans, bilgi yönetimi vb. konularda hazırlanan proje kapsamında olan giderler 150.000 TL ‘ye  kadar hibe  desteği alabilir.

150.000 TL hibe  desteği kapsamında aşağıdaki  gider kalemlerinin tamamı  hibe  desteği kapsamındadır;

Devamını Oku...

-Eğitim hizmet alımı

-Yazılım  ve program alımı( eğitimlerde  dahil)

-Personel alımı

-Makine teçhizat alımı

-Hammadde alımı

-Çeşitli dış kaynaktan hizmet alımı vb.

-İşletmede kurumsal alt yapı oluşturmak için alınacak danışmanlık ve eğitim hizmetleri....

Hibe  kapsamında olmayan  giderler, hibe başvuru evrak ve işlemleri ve en hızlı kolay ve doğru yoldan nasıl hibe alınır  hakkında  doğru ve net bilgileri öğrenmek için sizde web sitemizden bu hibe  rehberini satın alan binlerce müşterimiz  gibi   KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberini satın alabilirsiniz. Bu  hibe  rehberini satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Kendi  KOSGEB KOBİ Proje Destek hibe programına  başvuru yapmak için sizde  aracı ve proje yazarı firmalara 15-25.000 TL arasından değişen yüksek  rakamlarda ücret ödemek istemiyor  ve KENDİ PROJENİZİ  HAZIRLAMAK İÇİN ÖRNEK BİR T.HİBE  DESTEĞİ ALMIŞ KOSGEB KOBİ PROJE  DESTEK PROGRAMI PROJESİNE İHTİYAÇ DUYUYORSANIZ DOĞRU  YERDESİNİZ.

Devamını Oku...

Web sitemizde yüzlerce farklı  sektör  ve iş kolu için hazırlanıp KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı dahilinde t.hibe  desteği almış proje örneklerini görmek için tıklayınız. Sizler gibi kendi KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı  başvurusu için (  kendi projesini hazırlamaya yönelik) Web sitemizden t.hibe  desteği almış Örnek KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı Proje Dosyası Örneği satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler