Logo Logo
KOSGEB Kobi Proje Destek Hibelerine Nasıl Başvuru Yapılır?

Genel olarak   başvuru KOSGEB veri tabanına  kayıtlı aktif olan bütün işletmeler  veri tabanı üzerinden  dolduracakları  KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı  proje  başvuru formunu ve eklerini doldurarak  başvuru yapabilir. Proje dahilinde   alımı yapılacak olan  mal ve hizmete ilişkin  ilgili proformada alımı yapılan   mal ve hizmet açıkça  belirtilmeli ve bu fiyat  tekliflerinde bütün  gider  türleri için teknik özellik katalog broşür vb destekleyici evraklar  KOSGEB’e sunulmalıdır.

Devamını Oku...

KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı kapsamında 2015 yılı içinde 110 Milyon Hibe  desteği dağıtılmış  bu hibe  programı  kapsamında  yapılan 1.Proje  kabulünde 899 proje için 55 Milyon TL hibe  desteği sağlanmıştır. Web sitemizde  satışa sunulan KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberi ile  hem bu hibe  desteği  en hızlı ve kolay yoldan nasıl alınır öğrenecek  hem de  bu hibe  desteği kapsamında  t.hibe  almış örnek proje  dosyasına inceleyip kendi hibe  başvuru proje dosyanızı  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  hazırlaya bileceksiniz.

Her işletme  sahibi kendi  KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe  programı başvurusunu kendi başına  ve   hiçbir aracı  proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan hazırlaya bilir. Sizde web sitemizden KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı Hibe Desteklerini Alma Hibe Rehber satın alan binlerce müşterimiz gibi  aracı ve proje yazarı firmalara  15-20.000 TL ücret ödemeden kendi KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe Programı başvurunuzu çok hızlı ve kolay bir şekilde  yapabilirsiniz .

Nasıl mı  ?

Devamını Oku...

Firmamızda  çalışan  ve  alanında  deneyimli KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe Programı proje   uzmanları  tarafından  ( HİBE KURTLARI )  sizler için özel olarak  hazırlanmış KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberi ile  sizde bu hibe desteğinin en hızlı kolay ve doğru yoldan nasıl alınacağını hemen öğrene  bilir  ve gerek web sitemizde  gerekse satın alacağınız KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberinde içinde yer  alan T.Hibe Desteği Almış KOSGEB KOBİ Proje Örneğine  bakarak sizde  web sitemizden ürün alan binlerce müşterimiz  KOSGEB KOBİ Proje Destek hibe programına  başvuru  yaparken  hiçbir aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymaz  bu firmalara proje  hazırlatmak ve bilgi almak için 15.000-25.000 TL arasından değişen astronomik rakamlarda ücret  ödemen bu hibe  desteğini alan KOBİ ve işletmeler  arasındaki yerinizi  alabilirsiniz.

KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı  hakkında doğru  ve güncel bilgi almak  bu hibe programı hakkında  hibe almanın bütün ayrıntı ve püf noktaları  hemen bilgi  sahibi olup hibe desteğine  başvuru  yapmak için  KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB KOBİ Proje Destek hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler