Logo Logo
KOSGEB’in Kobi Gelişim Destek Programı (KOBİ - GEL) Hibe Ve Kredilerini Alma Rehberi

İlk defa 2016 yılı başlarında hibe desteği sunmaya başlayan KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) ile işlete ve yatırımcılara sağlanan  devlet desteği miktarı ve hibe desteği sunan  kurum ve kuruluşun  sayılarının artmıştır. Buna  paralel  olarak işletme  ve  girişimcilerinde  işyeri geliştirme konusunda bu hibe   ve faizsiz  devlet desteklerine olan talebi de  artmıştır. KOBİ’lerin bu  talebe karşılık işleri güçleri sadece dolandırıcılık olan  bir çok kötü  niyetli firma  ve kişi KOSGEB Hibe  ve Kredi Destekleri konusunda danışmanlık söktürüne girip firmaları  ‘’…size şu kadar hibe kredi, bu kadar hibe  alacağız’’  diye dolandırmıştır ve hala da  aktif  olarak  dolandırmaya  devam  etmektedir. Bu  durumun önüne geçmek için ilgili hibe  ve devlet  desteği veren kurum ve kuruluşlar gerek resmi  web sayfalarındaki uyarılar  gerekse çeşitli kamu sporları aracılığı ile işletme  ve  yatırımcıları  bu hibe  dolandırıcılarına  karşı ısrarla uyarmaktadır. Bir çok  kamu kurum ve kuruluşu işletme , girişimci ve yatırımcıların hibe  başvurularının bizzat kendileri tarafından yapılmasını, hibe   başvurusu yapmanın çok kolay  basit  bir  dizi işlem  basamağından  oluştuğunu  vurgulamakta ve hibe  başvurusu yaparken  aracı firmalara ücret  ödememeleri gerektiğini ısrarla  söylemektedirler.

Devamını Oku...

KOSGEB resmi web sayfasında  yer alan  işletme, KOBİ ve yatırımcıları aracı ve dolandırıcı  firmalara  karşı uyaran reklam  sportu.

Artık bütün İşletme, girişimci ve yatırımcılar  aracı firmalara binlerce lira ücret ödemeden ve hibe  dolandırıcılarının  tuzağına  düşmeden  web sitemizde  yer alan HİBE  ALMA  REHBERLERİ ile kendi hibe  desteği başvurularını çok kolay ve hızlı bir şekilde  yapabilir. Firmamızda çalışan onlarca hibe danışmanı( HİBE KURDU) tarafından sizler için özel olarak   hazırlanmış KOSGEB’in KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibelerini Alma rehberi ile KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) hibelerine en hızlı , kolay ve  doğru yoldan  nasıl ulaşabileceğinizi öğrenip HİBE ALMA  REHBERLERİ’nde  yer alan işlem   basamaklarını uygulayıp  işletmeniz için çeşitli alanlarda  KOSGEB’in  KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) hibe ve faizsiz kredi  desteğine  hemen ulaşma şansına  erişebilirsiniz.

KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) hibe  ve kredilerini hemen  ve doğru  yoldan almanız konusuna firmamız  bünyesinde çalışan yılların deneyimi ve  danışmanlık sektörünün öncüsü KOBİ Uzmanlarımız ( HİBE KURTLARI) tarafından  hazırlanmış KOSGEB’in KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibelerini Alma Rehberini görmek için tıklayınız.

Devamını Oku...

Aracı ve proje başvuru formu doldurma firmalarına on binlerce lira ödemeden sizde web sitemizde satışa sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak  dolduruşmuş KOBİ-GEL (KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI) örnek proje dosyasından yararlanarak kendi hibe  desteği başvurunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  yapıp KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) ile 300.000 TL hibe 700.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilirsiniz.

Sizden önce  web sitemizde ÖRNEK KOSGEB KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)   proje örneği satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak hazırlanmış KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje  dosyasından yararlanıp bu ürünü satın alan binlerce müşterimiz  gibi kendi proje  başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde doldura bilirsiniz. Web sitemizde  satışa sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak hazırlanmış t.hibe desteği almış   KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje  dosyalarını görmek için tıklayınız.

 

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler