Logo Logo
Kimler? Nasıl? Faizsiz Kredi Desteği Alabilir?

KOSGEB Kredi Faiz  desteği kapsamında uygun başvuru  sahibi işletmeler 300.000 TL ’ye kadar faizsiz kredi desteği alabilir. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB Kredi  faiz desteği başvuru dönemleri, başvuru şartları, geri ödeme şartları vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB Faizsiz Kredilerini Alma Rehberini inceleyiniz.

Devamını Oku...

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Programı kapsamında işletmelere  700.000- 1.200.000 TL arasında faizsiz kredi  desteği  sunulmaktadır .Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibelerini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB ARGE ve İnovasyon Programı kapsamında işletmelere  300.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunulmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB ARGE ve İnovasyon Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe  ve Kredini Alma Rehberlerini inceleyiniz.

KOSGEB Endüstriyel Uygulama Programı kapsamında işletmelere  500.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunulmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB Endüstriyel Uygulama Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe  ve Kredini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı (KOBİGEL) kapsamında işletmelere  700.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunulmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programına (KOBİGEL) kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı Hibe  ve Kredini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB Girişimcilik Destek Programı kapsamında yeni iş yeri kuran  bay, bayan, engelli, genç,işsiz, üniversite mezunu,gazi ve şehit yakınlarına 100.000 TL   faizsiz kredi desteği sunulmaktadır. KOSGEB Girişimcilik Destek Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB Faizsiz Kredi destekleri gibi hibe veya faizsiz kredi desteği alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler