Logo Logo
KOSGEB Girişimci Hibe Desteği Unsurları

Bu hibe  desteği kapsamında yeni iş yeri açan bay, bayan, engelli, üniversite  mezunu işsiz gençler, şehit  yakınları ve gaziler açmış oldukları yeni iş yerleri için işletme kuruluş giderleri( resmi ve zorunlu bütün resmi kuruluş giderleri) işletme makine teçhizat yazılım ve program giderleri, işletme  aylık sabit  giderlerinden olan kira  ve personel giderleri bu hibe  desteği kapsamında hibe  ve kredi desteği kapsamında olan giderlerdir.

Yeni iş yeri kuracak  ve kurmak istediği iş yeri için  KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında bu hibe  desteğinden  nasıl yararlanılır ?  Başvuru şartları nelerdir ? Kimler Başvuru yapabilir ? Hibe  Desteği başvuru hazırlık işlemleri, Hibe Desteği  Başvuru evrak ve işlemleri nelerdir ? hibe  Desteği almak için KOSGEB ‘e sunulması gereken evraklar  nelerdir vb. KOSGEB Girişimcilik Destek programı kapsamında  hiçbir  aracı ve iş planı yazan firmaya binlerce lira  danışmanlık hizmet  bedeli ödemeden  öğrenmek istiyorsanız  doğru yerdesiniz. Siz  değerli girişimciler için ayrı ayrı ve özel olarak  HİBE KURTLARI tarafından hazırlanmış olan  KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberleri ile  yeni açmak istediğiniz iş yeri için  KOSGEB Girişimcilik Desteği  hakkında bütün püf noktaları  hemen öğrenebilir ve KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerinde  yer alan T.Hibe Desteği Almış KOSGEB Girişimcilik İş Planı Dosyalarından yararlanarak kendi KOSGEB Girişimci İş Planı dosyanızı çok kolay hızlı ve en doğru şekilde  hazırlaya bilirsiniz. Tek  yapmanız gereken KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberleri arasından sizin için en uygun olanını seçip bu rehberde yer alan uygulama  adımlarını birer birer  uygulamak , işte KOSGEB Girişimcilik Hibe Desteği ile 50.000 TL hibe 100.000 TL   faizsiz kredi desteği almak bu kadar kolay.

Aşağıda listeler halinde ana başlıkları ile yer alan KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerini inceleyiniz;

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ HİBE ALMA REHBERLERİ

Sizler için özel olarak Hibe Kurtları tarafından hazırlandı, yenilenip kolaylaştırılan KOSGEB Girişimcilik Destek Programına tam uyumlu ve sürekli güncel.

-2017 Yeni Güncel KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Engelliler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Gaziler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Genç Girişimciler  İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Genç İşsizler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

- Herkes İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Kadınlar İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Şehit Yakınları İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Üniversite Mezunu Gençler İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Yeni İş Yeri Kurmak İsteyenler İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Üstte  belirtilen Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberleri bu rehberler ile  aynı başlığı taşıyan başvuru  sahibi hedef kitle ile için uygundur. Rehberlerde belirtilen hibe miktarları ve başvuru koşulları bu hedef kitlelerin yararlanacağı ve uygulayacağı evrak ve işlem  basamaklarıdır.

Web sitemizde yer alan çeşitli Girişimcilik Rehberlerinden kendisi için en uygun olanını seçip  yeni açmak istediği iş yeri için  hibe  ve kredi  araştırması yapan müşteri referanslarımızı görmek için tıklayınız.

KOSGEB Girişimcilik hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler