Logo Logo
KOSGEB Girişimci Hibe Ve Faizsiz Kredi Miktarı

Yeni bir iş yerimi açmak istiyorsunuz ?

Artık kim korkar şirket kuruluş giderlerinden !

Bu iş yerini açarken vergi levhası, oda kayıtları, noter ve muhasebeci giderleri için Devletten 2.000 TL karşılıksız ( hiçbir  evraka gerek kalmadan sadece  vergi numaranızla ) hemen KOSGEB Girişimcilik Desteği ile  alabilirsiniz.

İş yerinizi  açtınız iş yeriniz için 24 boyunca ay kira ve personel giderleriniz için tam 5.000 TL hibe desteği almak istemez misiniz ? Bunu kim istemez ki  KOSGEB ‘ten  yeni iş yeri açan girişimciler Girişimcilik Desteği kapsamında  tam 2 yıl boyunca toplamda 30.000 TL kira ve personel desteği alıyor.

İster imalat ,ister pazarlama ve satış olsun işletmelerin kuruluş aşamasından  2 yıla kadar almış oldukları demirbaşlar, makine ,teçhizat, ofis donanım, yazılım gibi işletmelerinde üretim veya hizmet sunumu için bütün demirbaşlarına  KOSGEB’den tam 27.000 TL hibe  ve 100.000 TL faizsiz kredi desteği alma fırsatı ( Kredi 30 ay sonra ödenir 8 taksit 3’er aylık  aralar ile )

Yeni iş yeri kuracak ,  yeni iş yeri kurmak isteyen veya işlettiği ( olduğu) sektörden çıkıp başka bir  sektöre  girmek isteyen  herkes genel olarak KOSGEB Girişimcilik Desteği Kapsamına KOSGEB’den tam 50.000 TL hibe  ve 100.000 TL faizsiz kredi desteği alabilir.

Devamını Oku...

Sizde web sitemizden KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibelerini  Alma  Rehberleri arasından sizin için en uygun olanını seçip  satın alabilir  ve bu rehberde  belirtilen işlem  basamaklarını bir bir uygulayarak KOSGEB  Girişimcilik Desteğini alan binlerce* şanslı girişimci arasında yer alabilirsiniz.

*KOSGEB Resmi Bilgisi ;2010-2014 yılları arasında 25673 kişi KOSGEB Girişimcilik Hibe Destek Programı kapsamında  toplamda 267.350.113,79 TL  hibe  desteği sağlanmıştır.2016-2017 yılları  arasında bu destek programından yararlanan  girişimci sayısı  artmıştır.

KOSGEB Girişimcilik Desteğini almak o kadar çok kolaydır ki nerdeyse  herkes çok kolay ve hızlı bir şekilde  bu hibe  desteğini alabilir. Bu hibe  desteğini alırken  aracı ve proje  yazarı firmalara  gitmeden  ve bu firmalara 2.500-3.500 TL arasında  değişen yüksek rakamlarda ücret ödemeden  sizde bu hibe  desteğini almak için ihtiyacınız olan her şeyi   web sitemizden Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberi veya başvuru aşamasında hazırlamanız gereken KOSGEB Girişimci İş Planı Başvuru Formu ( Girişimcilik Desteği Başvurusu yaparken girişimcilerin kuracakları işi anlattıkları hibe  başvuru formu) satın alarak  sağlaya bilirsiniz.

Web sitemizde  KOSGEB Girişimcilik Desteği hibesini almak isteyen  girişimcilerin ihtiyacı olan her şey  vardır. Web sitemizde Girişimcilik Desteği Hibesini almanız için aşağıda yer alan hibe alma  rehberleri sizler için özel  olarak hazırlandı;

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ HİBE ALMA REHBERLERİ

Sizler için özel olarak Hibe Kurtları tarafından hazırlandı, yenilenip kolaylaştırılan KOSGEB Girişimcilik Destek Programına tam uyumlu ve sürekli güncel.

-2017 Yeni Güncel KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Engelliler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Gaziler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Genç Girişimciler  İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Genç İşsizler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

- Herkes İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Kadınlar İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Şehit Yakınları İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Üniversite Mezunu Gençler İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Yeni İş Yeri Kurmak İsteyenler İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Web sitemizde yer alan çeşitli KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerin ’den kendisi için en uygun olanını seçip  yeni açmak istediği iş yeri için  hibe  ve kredi  araştırması yapma şansına sizden önce erişen müşteri referanslarımızı görmek için tıklayınız.

KOSGEB Girişimcilik hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler