Logo Logo
Kimler KOSGEB Girişimci Hibe Desteği Alabilir?

2010-2014 yılları arasında 25.673 kişi KOSGEB Girişimcilik Hibe Destek Programı kapsamında  toplamda 267.350.113,79 TL  hibe  desteği sağlanmıştır. 2016-2017  yılları için ise destek miktarı ortalama %200’e yakın(%182,7)  arttırılmıştır. Bu hibe  desteğini almak için yeni iş yeri kuracak olan  bay, bayan, engelli, şehit yakını veya  gaziler aşağıdaki  genel şartları taşımalıdır;

a)  KOSGEB Uygulamalı Yeni Girişimcilik Eğitimini tamamlamış olmalısınız veya ;

 

b)     İŞGEM’de yer alacak bir işletme olmanız

c)      ..

d)     ….

e)      …..

f)      ……….

g)     …………………………….v.b

Üstte bahsi geçen şartları taşıyan yeni girişimciler kuracakları işletmeleri  için KOSGEB Girişimcilik Desteğine Başvuru  yapmaya  hak kazanırlar. KOSGEB Girişimcilik Destek Programından yararlanan girişimcilerin geneline yakını yaygın olarak;

a)                 KOSGEB Uygulamalı Yeni Girişimcilik Eğitimini tamamlayıp bu hibe  desteğine  başvuru  yapma yolu  tercih etmektedir.

2010-2016 yılında çeşitli kuru  ve kuruluşlar tarafından  550 Bini aşkın kişiye  KOSGEB Girişimcilik Eğitimi verilmiştir. KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Nedir ? Kimler bu eğitimlere  katılabilir ? Girişimcilik Eğitimi Başvuru şartları ve koşulları  nelerdir ? KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Seçmeleri için yapılan sınav ve mülakat ? vb. KOSGEB Girişimcilik Eğitimi ile ilgili aklınızdaki  bütün sorulara  cevap bulmak için KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerini inceleyiniz.

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ HİBE ALMA REHBERLERİ

Sizler için özel olarak Hibe Kurtları tarafından hazırlandı, yenilenip kolaylaştırılan KOSGEB Girişimcilik Destek Programına tam uyumlu ve sürekli güncel.Artık aracıya ,proje yazarına, dolandırılmaya son!

-2017 Yeni Güncel KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Engelliler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Gaziler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Genç Girişimciler  İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Genç İşsizler İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

- Herkes İçin 50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Kadınlar İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Şehit Yakınları İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Üniversite Mezunu Gençler İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

-Yeni İş Yeri Kurmak İsteyenler İçin  50 bin hibe 100 bin faizsiz kredi KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Web sitemizde yer alan çeşitli Girişimcilik Rehberlerinden kendisi için en uygun olanını seçip  yeni açmak istediği iş yeri için  hibe  ve kredi  araştırması yapma şansına sizden önce erişen müşteri referanslarımızı görmek için tıklayınız.

KOSGEB Girişimcilik Desteği başvurusu için web sitemizde yer alan yüzlerce iş planı örneği arasından kendi iş fikriniz ve işletmeniz için en uygun olan iş planı örneği dosyasını incelemek ve bu iş planı dosyasından yola çıkarak hiçbir  aracı ve iş planı yazan firmaya ihtiyaç duymadan çok kolay ve hızlı bir şekilde  sizde  iş planı oluştura bilirsiniz. Web sitemizde satışa sunulan yüzlerce iş planı örneğini incelemek için tıklayınız.

Sizlerden önce  KOSGEB Girişimcilik Desteği almak  isteyen ve   web sitemizden iş planı örneği satın alan  müşteri referanslarımızı görmek için tıklayınız.

KOSGEB Girişimcilik hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler