Logo Logo
Hangi Sektörler (İşler) Girişimcilik Desteği Alabilir?

Genel anlamda KOSGEB’in hibe veya kredi vereceği sektörlerin tamamı, KOSGEB Girişimcilik Desteği Programından yararlanıp Girişimcilik Desteği ile 50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi desteği alabilir. Fakat KOSGEB bitki yetiştiriciliği, hayvan yetiştiriciliği, eğitim, sağlık, bankacılık, spor, eğlence, muhasebe, emlakçılık, sigortacılık  haricinde  geriye kalan bütün sektörlere  destek sunar yani bu sektörler haricinde kalan bütün sektörler  KOSGEB Girişimcilik Destek Programından yararlanabilir.

KOSGEB’in Girişimcilik Desteği kapsamında  hibe  ve kredi verilen  sektörlerin tam listesini görmek için aşağıdaki yer alan KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerden sizin için en uygun olanını satın alıp inceleyiniz.

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ HİBE ALMA REHBERLERİ

Sizler için özel olarak Hibe Kurtları tarafından hazırlandı, yenilenip kolaylaştırılan KOSGEB Girişimcilik Destek Programına tam uyumlu ve sürekli güncel.Artık aracıya ,proje yazarına, dolandırılmaya son!

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? 2017 Yeni Güncel KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe, 100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Engelliler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Gaziler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Genç Girişimciler  İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Genç İşsizler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

  50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Herkes İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Kadınlar İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Şehit Yakınları İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Üniversite Mezunu Gençler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe, 100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Yeni İş Yeri Kurmak İsteyenler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

KOSGEB Girişimcilik hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler