Logo Logo
Hangi Sektörler (İşler) Kesinlikle KOSGEB Girişimcilik Desteği Alamaz?

KOSGEB bitki yetiştiriciliği, hayvan yetiştiriciliği, eğitim, sağlık, bankacılık, spor, eğlence, muhasebe, emlakçılık, sigortacılık  sektörlerine destek verilmez ve  KOSGEB Girişimcilik Hibe programı ile bu sektörler hibe ve faizsiz kredi desteği alamazlar. KOSGEB Girişimcilik Destek KOSGEB Girişimcilik Programı dahilinde hibe verilmeyen sektörlerin tam listesi için aşağıdaki rehberlerden sizin için en uygun olanını inceleyiniz.

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ HİBE ALMA REHBERLERİ

Sizler için özel olarak Hibe Kurtları tarafından hazırlandı, yenilenip kolaylaştırılan KOSGEB Girişimcilik Destek Programına tam uyumlu ve sürekli güncel.Artık aracıya ,proje yazarına, dolandırılmaya son!

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? 2017 Yeni Güncel KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe, 100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Engelliler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Gaziler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Genç Girişimciler  İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Genç İşsizler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

  50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Herkes İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Kadınlar İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Şehit Yakınları İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe ,100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Üniversite Mezunu Gençler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

50 bin hibe, 100 bin faizsiz kredi Nasıl alınır ? Yeni İş Yeri Kurmak İsteyenler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler