Logo Logo
Kimler KOSGEB Girişimcilik Desteği Başvurusu Yapamaz?

KOSGEB Girişimcilik kursu bittikten sonra  her  girişimci  KOSGEB Girişimcilik Desteği başvuru  yapmaya   hak kazanır. Fakat bazı şartları taşıyan girişimciler , KOSGEB Girişimcilik Eğitimini tamamlamış olsalar bile  hibe  desteği alamazlar bunlar;

-KOSGEB Girişimcilik Desteği başvurusu yaptığı anda son bir yıl içinde aynı faaliyet konusunda adına başka bir şahıs işletmesinin olanlar

- Destek süreci içinde başka bir işletmede sgk’lı çalışması

-………………

-…………….

-……..  vb

Üstte  belirtilen şartları taşıyan  bay, bayan, engelli, genç girişimci, şehit yakını ve gaziler  KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında hibe ve kredi desteği alamazlar. KOSGEB Girişimcilik Destek Programı kapsamında bu hibe desteği ile ilgili bütün detayları öğrenmek ve hiçbir  sorun yaşamadan KOSGEB Girişimcilik Desteği almanı püf noktalarını öğrenmek için web sitemizde yer alan  KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerinden sizin için en uygun olanını inceleyiniz.

KOSGEB Girişimcilik Desteği Kapsamında 50.000 TL   Hibe  ve 100.000 TL Faizsiz kredi desteği alabilecek  sektörlerin tam listesini görmek için sizde  web sitemizde satışa sunulan KOSGEB HİBE ALMA  REHBELERİ’nden KOSGEB  GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ HİBE  VE KREDİ desteğinin bütün yönleri ve ayrıntıları ile anlatıldığı HİBE  ALMA REHBELERİNİ  satın alıp  inceleyiniz. Bu yolla  sizde  web sitemizden HİBE ALMA REHBERİ satın alan binlerce müşteri  referansımız gibi hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya  ihtiyaç duymadan  ve bu firmalara on binlerce lira  proje  hazırlatma ve danışmanlık bedeli ödemeden çok kolay ve hızlı bir şekilde KOSGEB  GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİNE  müracaat edip  yeni kuracağınız iş yeri için KOSGEB ‘ten 50.000 ( elli bin ) hibe 100.000 TL ( yüz bin  )  TL faizsiz kredi desteği alabilirsiniz.

Sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ HİBE ALMA REHBERLERİ hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB hibe  ve kredilerini alma  rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB Girişimcilik hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler