Logo Logo
KOSGEB Girişimci Hibe Desteği Alma Rehberleri

Kim yeni bir  işyeri açmak ve bu iş yerini açarken çeşitli giderleri için devletten hibe ve kredi  desteği almak istemez ki ? KOSGEB Girişimcilik Hibe Destek Programı ile   belli şart ve koşulları sağlayan,yeni açılacak işletmeler için 50.000 TL hibe  ve 100.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunmaktadır. 2010-2014 yılları arasında 25.673 kişiye KOSGEB Girişimcilik Hibe Destek Programı kapsamında toplamda 267.350.113,79 TL hibe desteği sağlanmıştır. 2016-2017 yılları için ise bahsi geçen KOSGEB Bütçesi %200’e varan ( %182,7) oranlarda  arttırılmıştır. Bu  hibe  desteğini alanlardan biride  neden siz olmayasınız ki ?

KOSGEB’in  diğer  hibe  ve kredilerinde olduğu  gibi KOSGEB Girişimcilik Hibe  Desteği  devlet  tarafından sunulan diğer  hibe ve kredi  destekleri  gibidir yani  hiç  bir  aracı ve proje yazarı kişi yada  kuruma  ihtiyaç  duymadan  aracı  olmadan  bu hibe   ve kredi  desteklerini sizde  tek başınıza çok kolay ve hızlı bir şekilde  kullana bilirsiniz. Fakat  kimi girişimci veya hibe ve kredi almak   isteyen işletme  sahibi  KOBİ ve yatırımcı  bu hibe  ve kredi  desteklerini almak için  aracı ve  proje yazarı firmalara  binlerce lira  ücret ödemektedir. Bu yüksek ücretleri ödedikten sonra hibe  aşamasında fark  eder ki ; kendisine  sunulan aracılık hizmetlerinin aslında çok basit süreçlerden oluşup bu  hizmetler için ödemiş olduğu ücretler çok yüksek ve  ASLINDA BU İŞ VE İŞLEMLERİ KENDİ BAŞINA ÇOK KOLAY VE HIZLI BİR ŞEKİLDE  YAPMASI  MÜMKÜNDÜ.

Devamını Oku...

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında yeni iş yeri kurmak isteyen girişimcilerin aracı bir  firmadan  iş planı(KOSGEB Girişimcilik Desteği Başvuru Formu) yazım hizmeti alması ücretleri ülkemiz şartlarında  2.500 -3.500 TL   arasında olup bu ücret sadece hibe  desteği içindir, buna 100.000  faizsiz kredi  desteği de eklendiğinde %3-5 arasından alınan kredi için  hizmet  bedeli talep edilmektedir. Ortalama 8-10.000 TL arasındaki gideler yeni iş yeri kurmak isteyen  girişimciler için oldukça yüksek giderlerdir.

Sizde web sitemizde  yer alan KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerinden sizin için  uygun olanını seçip hiçbir  aracı ve proje yazarı  firmaya ihtiyaç  duymadan çok kolay ve hızlı bir şekilde  KOSGEB Girişimcilik Desteği hakkında  doğru ve güncel bütün ayrıntı ve püf noktaları hemen öğrene bilir ve yeni açacağınız iş yeri için  KOSGEB Girişimcilik Hibe Desteği ile 50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi alma  imkanına erişe bilirsiniz. Üstelik bunun için aracı ve proje yazarı firmalara binlerce lira ödemek zorunda kalmazsınız. Web sitemizde satışa sunulan KOSGEB Girişimcilik Hibe Desteği Rehberlerinin tamamında  1 ADET KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ T.HİBE  ALMIŞ BAŞVURU FORMU ÖRNEĞİ yer almaktadır. Rehberlerde yer alan t.hibe desteği almış iş planı örneklerini satın alıp inceleyen binlerce müşterimiz gibi  sizde  kendi KOSGEB Girişimcilik Desteği başvurunuz için iş planı dosyanızı hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  hazırlaya bilirsiniz. Unutmayınız ki kendi KOSGEB girişimci iş planı dosyanızı hazırlamanız için ihtiyacınız olan tek şey T.Hibe  Desteği Almış Örnek Bir İş Planıdır, herkes t.hibe  desteği almış bir iş planı örneğine  bakıp  kendi KOSGEB Girişimci İş Planı Dosyasını çok hızlı ve kolay olarak hazırlaya bilir.

Devamını Oku...

Özet olarak aşağıda yer alan rehber ile hem KOSGEB Girişimcilik Desteği hakkında  bütün ayrıntı ve püf noktaları hemen öğrenecek hem de bu rehberlerde  yer alan  t.hibe  desteği almış iş planı örneklerine  bakarak  kendi iş fikriniz için hemen çok hızlı ve kısa  sürede iş planı dosyanızı hazırlaya bileceksiniz. Hem de hiçbir aracı ve proje yazarı firmaya binlerce lira ücret ödemeden.

2017 Yeni Güncel KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Engelliler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız

Gaziler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Genç Girişimciler  İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Genç İşsizler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Herkes İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Kadınlar İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Şehit Yakınları İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Üniversite Mezunu Gençler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Yeni İş Yeri Kurmak İsteyenler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan  Girişimcilik Desteği  Hibe Alma Rehberinden  satın alan müşteri  referasnlarımızı görmek için tıklayınız.

KOSGEB Girişimcilik hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler