Logo Logo
KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Girişimci İş Planı Hazırlama

KOSGEB Girişimci Desteği Başvuru Formu = KOSGEB Girişimci İş Planı

Genelde KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerinde girişimcilerin bu eğitimi başarı ile tamamlaya bilmeleri için eğitim esnasında iş planı hazırlamaları istenir. Fakat girişimcilerin elinde  örnek t. hibe desteği almış bir iş planı olmadığı için bir çok girişimci bu iş planlarını hazırlamada  güçlük çeker. Web sitemize bulunan T.Hibe Desteği Almış İş Planı Örnekleri arasından kendi iş fikriniz için uygun olan iş planını bulup satın alabilir ve bu iş planı örneğinden yararlanarak sizde Girişimcilik Eğitimi sınıf içi iş planı hazırlama egzersizleri için iş planınızı veya eğitim sonunda KOSGEB’e sunacağınız iş planı dosyanızı  hazırlaya bilirsiniz.

Sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEĞİ HİBE ALMA REHBERLERİ hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız. Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB hibe  ve kredilerini alma  rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB Girişimcilik hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler