Logo Logo
Hibe Desteği Unsurları

İŞKUR’un  yeni iş yeri açmak isteyen engellilere yönelik hibe  desteği miktarı 36.000 TL olmak ile birlikte bu hibenin 2.000 TL ’si  işletme  resmi kuruluşu aşamasında  yapılan  resmi yasal  ve zorunlu giderler içindir. Örneğin  vergi levhası çıkarma işlemleri, ilgili esnaf ve sanatkarlar ve ticaret odası kayıt giderleri yazar kasa alımı vb. Geriye kalan 30.000 ise işletmede üretim ve hizmet amaçlı kullanılan demirbaş, makine, teçhizat ve yazılım(program) alımı içindir. 4000 TL ise işletmenin reklam tabelası tanıtım, afiş, el ilanı vb. ile birlikte su, elektrik ,iletişim ve ısınma giderleri içindir.

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma  Hibe  Desteği hakkında  bütün ayrıntıları ve hibe  desteği almanın püf noktalarını öğrenmek için  web sitemizde yer alan  İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberini inceleyiniz.

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler