Logo Logo
İŞKUR Engelli Yeni İşyeri Kurma T. Hibe Desteği Almış Örnek Dosyaları

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Proje Başvuru Formu Nedir Biliyor Musunuz ?

İŞKUR Engelli Yen İş Yeri Açma Hibe Desteği Başvurusu için İŞKUR’a sunmanız gereken  başvuru formuna İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği başvuru  formu  denir. Bu formu doldurmadan İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Desteğine Başvuru yapamazsınız.

İŞKUR Yeni İş Yeri Açma Engelli Hibe Desteği almak isteyen herkes bu hibe proje başvuruş formunu doldurmalıdır. Bu hibe  başvuru formu engellinin kurmak istediği işi anlatan bir formdur.

İŞKUR Yeni İş Yeri Açma Engelli Hibe Desteği almak isteyen herkes kendi işletmesini anlattığı bu başvuru formunu aşağıdaki durumlarda İŞKUR’a  sunar.

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği Başvuru Proje Formunu  bu hibe desteğini alma sürecinizde kullanacağınız yerler ;

- İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği başvurusu  hakkında soru sormak için İŞKUR’a gittiğinizde.

( Bu benim yapmak istediğim iş ve ben bu proje başvuru formunda  bunu anlattım ,ben bu işi yapmak istiyorum başvuru proje formunu yazdım, bunu söyleyen girişimciler  İŞKUR nezdinde daha çok ciddiye alınır ve bu yatırımcı çok ciddi başvuru projesini bile  yazmış  imajı yaratır önemsenir ve kesinlikle ciddiye alınırsınız. )

Bu işlem sonrasında yeni iş yeri açmak isteyen engelliler KOSGEB’e  yönlendirilip ,KOSGEB Girişimcilik Belgesi Almaları istenir. Bunun üzerine engelli  girişimciler KOSGEB’e giderler…

-KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Başvurusu için KOSGEB’e gittiğinizde

( ben KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine  katılmak ve yeni iş yeri açmak istiyorum, buda  benim İŞKUR’a sunduğum proje başvuru formum bunu söyleyen girişimciler  KOSGEB nezdinde daha çok ciddiye alınır ve bu yatırımcı çok ciddi proje başvuru formunu hazırlamış imajı yaratır varsa  en yakın KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine alınırsınız )

-KOSGEB Girişimcilik Eğitimi  Başvurusu mülakatı için( Girişimcilik Eğitimine Alınmak İçin)

( KOSGEB Girişimcilik eğitimi mülakatımı , kimin koltuğunun altında yapacağı işi anlatan doldurulmuş bir proje başvuru  formu  varsa, bu girişimciler için KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Mülakatından Geçmek %100 Garantidir. Girişimcilik Eğitimlerine oldukça  yoğun bir  başvuru  vardır. Bu yoğun  başvuruda binlerce insan arasından hemen sıyrılıp yapacağınız iş  ve ciddiyetiniz konusunda  bütün gönülleri  fethetmenin  tek yolu bu mülakata PROJE BAŞVURU FORMU ile gitmektir. Bu  iş planı size soru soran  KOSGEB veya diğer kurum uzmanlarını cezbedecek ve yapacağınız iş büfecilik  gibi mikto büyüklükte bir bile olsa %100 Kesin  bir şekilde KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Seçmelerini Kazanmış olarak  KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNE ALINACAKSINIZ !  )

-KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Alırken (Girişimcilik Eğitimi Sürecinde )

(Herkes KOSGEB Girişimcilik Eğitimi süresi içinde  sınıf için etkinlikler kapsamında iş planı formu sunmak zorundadır. KOSGEB iş planı ile  İŞKUR proje başvuru formu içerik olarak birbirine  benze şablonları içeren formlardır. Bu sebeple eğitimler  esnasında sunumlar için gerekli olan KOSGEB iş planı örneğini  ve İŞKUR proje örneğini web sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Girişimcilik eğitimine  katılan bütün girişimciler sınıf içi etkinliklerde ders hocasına iş planı formu sunmalıdır.)

Birçok engelli girişimci KOSGEB Girişimcilik Eğitimi aldıktan sonra KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma  hibe  desteğini birleştirip hem 36.000 TL İŞKUR’dan  hem de 50.000tl hibe KOSGEB’den alıp hibe miktarını 86.000tl ‘ye çıkarır.

Devamını Oku...

KOSGEB hibe  desteği başvurusu için size gerekli olan örnek T.Hibe  Desteği Almış KOSGEB Girişimci İş Planı örnekleri , hem de  İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma T.Hibe Desteği almış proje örnekleri web sitemizde yer almaktadır. Bu sebeple siz  değerli engelli girişimcilerimize tavsiyemiz  web sitemizde aşağıda yer alan ürün gruplarının tamamını almaları yönündedir;

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma  Hibe  Desteği hakkında  bütün ayrıntıları ve hibe  desteği almanın püf noktalarını öğrenmek için  web sitemizde yer alan  İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberini inceleyiniz.

İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma hibe desteği için bakıp örnek alacağınız ve kendi hibe desteği projenizi  hazılayacağınız İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma T.Hibe  Desteği Almış (tam  ve eksiksiz olarak doldurulmuş) Proje Başvuru Formu Örneklerini burada bulabilirsiniz.

Engelliler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği ile Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Engelliler KOSGEB Girişimcilik Desteği hibe  başvuruları için T.Hibe Desteği Almış KOSGEB Girişimcilik Desteği Almış KOSGEB Girişimci İş Planı Örneklerini (tam  ve eksiksiz olarak doldurulmuş) burada bulabilir.

ÖNEMLİ NOT : Yeni iş yeri kurmak isteyen  engelli girişimcilerimiz için üstte  belirtilen rehberleri  ve proje örneklerini aynı anda  almaları onların yararına olacaktır.

Devamını Oku...

Web sitemizde  satışa  sunulan İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberi ve Engelliler İçin KOSGEB Girişimcilik Desteği  Hibe Alma Rehberinden satın alan müşterilerimizi görmek tıklayınız.

Burada  satışa  sunulan T.Hibe Desteği Almış İŞKUR Engelli Yeni İş Yeri Açma proje başvuru formu örneği  ve T.Hibe Desteği Almış KOSGEB Girişimcilik Desteği İş Planı Örneklerinden satın alan müşterilerimizi görmek tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler