Logo Logo
Hibe Desteği Miktarı

İŞKUR Eski hükümlü yeni iş yeri kurma  hibe desteği 16.500  TL karşılıksız  ve geri ödemesiz hibe şeklindedir. Ancak bu hibe  desteğini almak için eski hükümlüler  KOSGEB Girişimcilik Belgesi almalıdır. Bu belgeyi alan kadın, genç yaşlı yaş gözetmeksizin  KOSGEB’ten 50.000 TL hibe 100.000 TL   KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında  hibe  desteği de alabilir. Bir çok eski hükümlü yeni kuracağı iş yeri için İŞKUR’dan alacağı hibenin yanında birde KOSGEB Girişimcilik Eğitimi katılım belgesi ile 50 bin hibe 100.000 TL   faizsiz kredi alacağını bilmez bu sebeple sahip olduğu  haklardan tam ve eksiksiz olarak  yararlanamaz. Oysa  yeni iş yeri kurmak isteyen  her  eski hükümlü web sitemizden aşağıda  belirtilen hibe alma  rehberlerini satın alan binlerce müşterimiz gibi  bu hibe desteklerini aynı anda  yeni açacağı işletmesi için kullanabilir.

İŞKUR’ Eski Hükümlü Yeni İş yeri açma  hibe  desteği kapsamında eski hükümlülerin ihtiyacı olan başvuru ve yöntemlerinin anlatıldığı İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberi ile  sizde  web sitemizden bu rehberi satın alan binlerce müşterimiz  gibi bu hibe  desteğini  almanın en kolay ve doğru yollarını bu konuda danışmanlık hizmeti sunan aracı ve proje  yazarı firmalara on binlerce danışmanlık ücreti ödemen  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  öğrenir. Bu hibe  desteğine başvuru yapıp İŞKUR’dan hibe  desteği almış ve iş yerini  kurmuş şanslı  iş yeri açmış  eski hükümlü  arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

İŞKUR’dan 16.500  TL hibe  desteğini alma fırsatına  sahip olmak için sizler için danışmanlık firmamızda çalışan alanında profesyonel ve deneyimli KOBİ Uzmanları ( HİBE KURTLARI) tarafından hazırlanmış  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberi’ni satın alıp ilgili evrak ve işlem basamaklarını çok kolay ve hızlı bir şekilde oluşturup  hayalinizdeki iş yerini kurmak için hibe  desteği alabilirsiniz.

Devamını Oku...

Eski hükümlüler üstte de  belirtildiği üzere  yeni iş yeri kurmak için hem İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini alabilir (16.500  TL   ) hem de  KOSGEB’den Girişimcilik Hibe Desteği kapsamında 50.000 TL hibe  100.000 faizsiz 30. Ay  sonra  geri ödemeli bir  destek alabilirler. Bu iki hibe desteğini en hızlı kolay ve doğru yoldan Hibe Alma Rehbeleri ile hemen öğrenmek içi sizde  web sitemizden ürün satın alan binlerce müşteri referansımız gibi aşağıda  sizler özel olarak hazırlanmış  hibe alma  rehberlerini satın alabilirsiniz.

İşte hibe almanız konusunda ihtiyacınız olan her şeye bir tıkla sahip olmak ve  satın almak isteyeceğiniz o hibe rehberi;

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler