Logo Logo
İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İşyeri Kurma Hibe Desteği Alma Rehberleri

Eski Hükümlülerin İŞKUR Eski Hükümlü Girişimci Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini alabilmeleri için genel olarak   Eski Hükümlülerin hibe  başvuru  şart ve koşullarını taşıması gerekir bu şart ve koşullar  genel olarak 2  ana  başlık  altında  toplanabilir  bunar;

1- Eski Hükümlünün ilgili İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği kapsamında istenen  asgari şartları taşıması.

2- Eski Hükümlünün İŞKUR Eski Hükümlü Hibe Desteği Başvuru evraklarını oluşturması gerekir ki bu evrakların içinde  en önemlisi  Engellinin  KOSGEB Girişimcilik Eğitimine  katılıp  KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Katılım belgesi almasıdır.

Üstte ana hatları ile belirtilen evraklar ve işlemler Eski Hükümlünün başvuru süreci başlangıcında oluşturması gereken  evrak ve işlemlerdir. Tüm bu evraklar ile birlikte Eski Hükümlülerin İŞKUR’a  yapacağı işi anlatan PROJE  sunması gerekir. Bu proje İŞKUR Eski Hükümlü Hibe Desteği için Eski Hükümlünün yapacağı iş fikrini İŞKUR’un  Eski Hükümlüden istemiş  olduğu  şablona göre  doldurması  gereken  bir  başvuru  formudur. Bu  başvuru  formu Eski Hükümlüye hibe  kararı (hibe desteği sunulmasında) alınmasında son derece  önemlidir, çünkü  Eski Hükümlünün yapacağı iş fikri bu basit proje formu ile  ete kemiğe bürünür.

Devamını Oku...

Üstte  genel  olarak 2  maddede  ana hatları ile  anlatın İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe  Desteği kapsamında  Eski Hükümlülerin ilgili  hibe  desteğini alması için yapmaları  gereken bütün iş ve işlemler web sitemizde  satışa  sunulan İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberinde  yer almaktadır. Web sitemizden bu hibe  rehberini satın alan Eski Hükümlüler (yeni iş yeri açmak isteyen)  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan  bu rehberde yer alan bilgiler ışığında  hem  İŞKUR Eski Hükümlü hibe  desteği hakkında  detaylı bilgileri öğrendi ve rehberde yer alan t.hibe  desteği almış örnek  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Projesi Dosyasını inceleyip  kendi projesini hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç  duymadan    hazırlaya bilecek  düzeye  eriştiler.

Normal şartlar  altında  Eski Hükümlü hibe desteği  hakkında aracı firmalardan bilgi  almak ve proje  hazırlatmak için  başvuru yaptığınızda  alacağınız hizmet için 2.500-3.500 TL   arasında  değişen rakamlarda  ücret  ödersiniz , oysa sizde  web sitemizden  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma  Rehberi satın alan binlerce  müşterimiz  gibi  aracı ve proje yazarı firmalara binlerce  lira  ücret ödemeden  bu hibe  desteği  hakkında ihtiyacınız olan bütün bilgi ve proje örneği dosyaları ile  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği hakkında en doğru ve güncel bilgileri  edinip  bu bilgiler ışığında  tek başınıza hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya  ihtiyaç  duymadan  bu İŞKUR’un 16.500  TL hibe  desteğini hemen çok hızlı ve kolay olarak  alabilirsiniz.

Devamını Oku...

İŞKUR’dan 16.500 TL hibe  desteğini alma fırsatına  sahip olmak için sizler için danışmanlık firmamızda çalışan alanında profesyonel ve deneyimli KOBİ Uzmanları ( HİBE KURTLARI) tarafından hazırlanmış  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberi’ni satın alıp ilgili evrak ve işlem basamaklarını çok kolay ve hızlı bir şekilde oluşturup  hayalinizdeki iş yerini kurmak için hibe  desteği alabilirsiniz.

Eski hükümlüler üstte de  belirtildiği üzere  yeni iş yeri kurmak için hem İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini alabilir (16.500 TL ) hem de  KOSGEB’den Girişimcilik Hibe Desteği Kapsamında 50.000 TL hibe  100.000 TL faizsiz 30. Ay  sonra  geri ödemeli bir  destek alabilirler. Bu iki hibe desteğini en hızlı kolay ve doğru yoldan hemen öğrenmek içi sizde  web sitemizden ürün satın alan binlerce müşteri referansımız gibi aşağıda  sizler özel olarak hazırlanmış  hibe alma  rehberlerini satın alabilirsiniz.

İşte hibe almanız konusunda ihtiyacınız olan her şeye bir tıkla sahip olmak ve  satın almak isteyeceğiniz o hibe rehberi;

Devamını Oku...

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini incelemek için tıklayınız.

Web sitemizden sizden önce İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberini veya KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma hibe destekleri gibi hibe alabileceğiniz  diğer hibe programlarını ve size  sunulan hibe desteği alma  çözümlerimizi görmek için tıklayınız.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler